UPOZORNĚNÍ

2. října 2010 v 23:11 | Eliott Moon
Pro všechny návštěvníky, rýpaly atd.

1) Povídky jsou na téma shounen-ai (vztah muž/muž), někdy i yaoi (sexuální kontakt muže s mužem) a přístupnost je tedy tak 15-18 let. Neurážejte mé povídky, pokud máte něco proti homosexuálům. Jestli ano, dejte si odchod! Nehodlám to poslouchat.
BYLI JSTE UPOZORNĚNI, NA STÍŽNOSTI BRÁT ZŘETEL NEBUDU!!!

2) Nevyhrazuji si žádná práva na postavy patřící Masashi Kishimotovi, J. K. Rowling, Christophera Paoliniho, C. S. Lewise ani dalších možných autorů. Originální zápletky a postavy originálních povídek jsou však pouze MOJE. Nemám z toho žádné zisky!

3) Ano, vím, že moje povídky jsou OOC (out of character - mimo charakter), ale abych tak řekla; LÁSKA LIDI MĚNÍ! To je jedna věc. No a ono už je OOC to, že jsou spolu, nebo že se dostanou do určité situace, takže si na to NESTĚŽUJTE.

4) Nepřeji si, aby povídky byly kopírovány, glosovány atd. bez mého vědomí a SOUHLASU. Pokud se vám nějaká má povídka tak líbí, že jí chcete zveřejnit na svých stránkách, slušně požádejte a za podmínek, že uvedete autora a adresu, nemám problém. Ale chci o tom vědět.

5) Pokud chcete zveřejnit nějaké povídky, pošlete je na uvedený e-mail v menu.

6) Kdybyste si mě náhodou chtěli přidat na ICQ či skype, k žádosti o přátelství napište pár řádek o tom, proč se chcete přátelit, protože neznámé lidi obvykle blokuji.

7) SPAMY, reklamy a žádosti mažu bez přečtení!!!

Zatím vše, užijte si to tu :D

PS: kdysi jsem se v "blogosféře" vyskytovala jako Uchiha Mono, takže nechci obvinění z porušování autorských práv!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikita Nikita | Web | 16. dubna 2012 v 14:47 | Reagovat

krásný blog, taky máš rád naruta? :-) já ho miluju stejně jako všechny anime :-), je o moje skrytá vášeň a to, že jseš homosexuál vůbec nevadí, každý má právo na to, být šťastný s tím, koho si sám vybere, bez ohledu, jestli to je kluk, či holka :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama