No...

20. listopadu 2010 v 20:51 | Eliott Heather Keynes-Moon |  MY DEAR DIARY
Ach jo...
Před chvílí u nás byli známí s jejich dcerou - mojí EXnejlepší kamarádkou. Víte, ona je ten typ holky, za kterou by většina rodičů vraždila; štíhlá, pěkná, celkem chytrá, společenská a šikovná. A já si vedle ní připadám vždycky jako popelka.
Podle ní musím být totální exot, že jo. Se svýma "kreslenýma pohádkama" (nějak si nechce nechat vymluvit, že anime nejsou jen Pokemoni), japonskými kapelami, Tokio Hotel, knížkami atd.
Jediný, v čem jsem lepší je mozek a velikost prsou, což není nic, za což bych byla vděčná (myslím to druhé).
Protože kdo já jsem? Introvertně extrovertní inteligent, který se nerad seznamuje a ještě míň raději chodí na návštěvy či různé "akce". A vlastně ještě nepiju ani nekouřím, což mamku taky těší.
Kluka si asi nikdy neseženu a vnoučat se ode mne maminka taky nedočká.
Vlastně se plánuju odstěhovat do Japonska/Švýcarska/Norska/Anglie...
Prostě v hitparádě dcer jsem těžce dole.
Sportovně nenadaná, nesnáším sluníčko, ve všem vypadám jak buřt, vlasy mě neposlouchaj a už vůbec nejsem ten typ, co dokáže přijít a říct: "Mám tě ráda." Protože to nejde. Už i někoho obejmout mi dává zabrat.
Na to je expert sestra.
Vím, že je ze mě mamka nešťastná, ale já si fakticky nemohu pomoct.
No, takže návštěva kamarádky mi připomene všechny moje mindráky a já si radši zalezu k sobě do pokojíčku. Samozřejmě, že až po návštěvě, jinak by mě mamka zase seřvala.
Ale tak si to představte.

ONA typicky veselá se svou štíhlou sportovní postavou v in oblečení, s čistou pletí, dlouhými řasami a rovnými vlasy.
Proti ní JÁ pesimistická baculka, která propadá z tělocviku (4 za výmyk, dobrý, ne? xD), co sem tam vybuchne v hysterický záchvat labilního smíchu, v domácích šatech, s pupínky, řasami, o kterých nestojí mluvit a vlasy, že bych se oholila.

Takže já to vlastně můžu zabalit, že jo?

No nic, omlouvám se za tenhle "výkec".

Eliott

doll
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Merlin Merlin | Web | 21. listopadu 2010 v 11:10 | Reagovat

Zajímavé, myslím že jsi doopravdy mnohem hezčí, než si myslíš. Já mám sice vlasy, pro které by spoustu lidí vraždilo, ale pleť je plná nehezkých beďárku. A vůbec mi na vzhledu nezáleží, až na to, že ty pupínky bych vážně mít nemusela. Jen se podívej do zrcadla a řekni si alespoň tři veci, kterých si na sobě vážíš. Najdeš jich více než záporných vlastností, věř mi. :-))

2 Sandra Trümper Sandra Trümper | Web | 21. listopadu 2010 v 12:42 | Reagovat

tak hele... já jsem poněkud tlustší, než je zdrávo (pět kilo nadváha, jak mi má drahá kamarádka ráčila vypočítat), mám příšerné vlasy, které nikdy nechtěj držet ten tvar, který já potřebuju, a když ke mě přiběhne kamarádka a obejme mě, jenom stojim jako solnej sloup a cejtim se trapně. čili ne, ani já nejsem typ, kterej dává své emoce každýmu na odiv. ale víš co? v uplynulym roce jsem se něco naučila-jsem hezká, chytrá a pyšná sama na sebe a rozhodně mám být na co! nemám postavu modelky... no a? co mi je do toho?! radši boubelka lehce při těle s rozumem v hlavě, než vypatlaná anorektička, no ne? já, děti a manžel? no, to nejde k sobě a naši jsou s tím vyrozumění. sice ještě doufaj, ale... maj to marný, se mnou by žádný chlap nevydržel xD
hoď tu tvou kamarádku za hlavu, nekoukej se na sebe jen kritickým okem a budeš v pohodě! svět se nezblázní, když se hold občas objeví holka, která bude zcela splňovat ideály... :)

btw-promiň za takový strašný rozepsání, ale já mám poslední dobou strašnou potřebu ostatním zvyšovat sebevědomí... xD

3 Laňule;D Laňule;D | Web | 21. listopadu 2010 v 19:08 | Reagovat

No jó, na vzhledu záleží. Ale!
Má milá Eliott. Nejsi jediná, kdo má takovýhle mindráky. To mám i já a ta s komentářem nade mnou a miliony dalších holek na tomhle světě. To já, když přijdu k zrcadlu, kouknu na sebe a hledím, co to za monstrum tam stojí - občas se i leknu. Jak tak na sebe ale koukám, přemýšlím. Říkám si "No jo, děvče, co s tebou, nejkrásnější nejsi, o váze raději nepřemýšlej, tobě jen tak něco není, hnáty jak něco. Ale zase podivej. Jsi chytrá, nadaná, talentovaná, umíš psát jako nikdo jiný, kreslit, zpívat, víš co a jak, pomalu seš geniální - a to je víc, než má většina lidí z týhle republiky dohromady."
Takže koukej, ženo. No a co, kila na víc? Ať si jsou, však nechceš nikde chodit po molu, hm?  Vlasy, to se vyřeší, znáš ty dnešní udělátka a zlepšovátka a žehlítka a další. A co se týče krásy, podle mě seš hezká. Fakt. Hlavně se usmívej, přemýšlej pozitivně a nemysli kriticky a melancholicky - to nic nevyřeší. Pokud se sebou chceš něco udělat, tak se sebou něco udělej, cvič, žehli si vlasy, nauč se je krotit, ale pokud zjistíš, že si vyhovuješ taková, jaká jsi, nech být. Kluka si taky jednou najdeš, vždycky se najde takový, co s tebou vydrží a nakonec - tak horký to přece s tebou nebude, ne?
A na kamarádku nehleď, každý je nějaký, jeden takový,d ruhý takový, každý je krásný a co je hlavní, je originál.

P.S. : Buď zkrátka svá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama