Jsem DOMÁÁ!!

15. prosince 2010 v 15:11 | Eliott Heather Keynes-Moon |  MY DEAR DIARY
Ahoj, deníčku (xD).
Nechápete nadpis? Nevadí. Ne, že bych byla pryč, ale deset dní mi nešel internet. Myslela jsem, že umřu. Ne kvůli FB...ne, na tom jsem jen kvůli kamarádům. Ale kvůli povídkám a taky jsem zvyklá vyhledávat pořád něco na Googlu. Já už šla po chodbě, v hlavě se mi rýsovalo, co napíšu a pak mi došlo, že se nepřipojím.
Jaká úleva, že už to jde, doufám, že to vydrží. 
Co se týče nepřibývajících příspěvků - budou :D. Ne, vážně. Snažím se, ale každou chvíli píšeme písemku a taky ještě chodím do práce (peníze na nový notebook si holt nevytisknu). 
Ale píšu. Rozepsanou mám jednorázovku na pár Chodúr/Šmajda. Nebojte, až ji dopíšu, snad mě to přejde. Taky bych chtěla zkusit napsat pokračování k povídce Slepím tvé srdce a rozepsala jsem originální fantasy kapitolovku a nápad mám na další dvě. Taky nějaké Potterovky a jednu na Stmívání. No, Bella se tam vyskytovat nebude a Edward taky ne. Nebo né moc, takže...no prostě mi ruplo v bedně, nic neobvyklého.

A představ si, dneska jsem potkala Sasukeho! :D Sice jsem s Narutem už sekla, ale ten/ta vypadal/a tak opravdově. Ty vlasy a obličej...U nás v tý naší prd*li světa!! xD

No nic, to by stačilo.

Eliott Moon

PS: kdyby si někdo chtěl napsat něco společného, jsem pro...
PPS: kdo chce vidět příšerku Eliott, klik na "Celý článek"

moi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 15. prosince 2010 v 16:10 | Reagovat

Chi, chi.
No, čekala jsem, kdo se na to jako první zeptá. Ne, v knize jí neovládají. Existuje sice nějaké kouzlo na čtení myšlenek atd., ale jinak ne.
Ano přisouděla sem Zmijozelským schopnost telepaticky komunikovat, jinak bych se z toho nevyhrabala. Doufam, že sem to tim nepokákla :D
a děkuji za pochval, velmi potěšila:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama