Nevinná žádost 2/2

20. ledna 2011 v 16:00 | Eliott Heather Keynes-Moon |  ONESHOTS - Eragon
eragon
~ Téma: Eragon - real world
~ Forma: er
~ Žánr: slash, lehká deprese
~ Pairing: Murtagh Morzansson/Eragon Shadeslayer
~ Warning: OOC


Pryč, pryč, pryč. PRYČ! To jediné se teď honilo hlavou mladému muži s lískovýma očima.
Byl vyděšený k smrti. Ještě před chvílí poslouchal Eraogonův hlas a sledoval, jak se krásně usmívá. Jakou má radost ze života a najednou si uvědomil, že do toho života on nepatří, že on by byl tmavý mrak na blankytném nebi. Že Eragon nepotřebuje někoho, jako je on!
To ho zabolelo, ale když si to uvědomil, musel se dostat co nejdál.
Nikdy před nikým neutíkal ani před svým věčně opilým otcem, ale tentokrát ho zachvátila slepá panika a on musel zmizet.

"Jeden Šepot mrtvoly," objednal si kluk asi v jeho věku. Eragon mu věnoval úsměv, který měl holt povinný a rychlými pohyby namíchal přesně to, co si chlapec přál. Kdyby věděl, co si objednává. Hlavně vodku a rum. Vzal si podávané peníze a s dalším letmým úsměvem zapíchl deštníček do kousku ananasu a přihodil to na okraj skleničky.
Rychle omyl nějaké skleničky a nechal je schnout. Jeho myšlenky se znovu stočily směrem k Murtaghovi. Od jejich setkání uběhl už týden. Rád by se s Murtaghem setkal a zeptal se ho na jeho chování, ale nevěděl, kde bydlí a kam - pokud vůbec - chodí na školu. Povzdechl si a opřel se o pult.
"Jednu vodku." Eragon se napřímil a otočil. Opravdu to mohl být? Když uviděl ty lískové oči v ostře řezané tváři, poznal, že měl pravdu. Seděl tam. V černém triku a kožené bundě.
"Murtaghu," vydechl, než se natáhl pro sklenku a láhev vodky, aby mohl svému, co vlastně Murtagh byl? Známý? Kamarád? To asi ne. Aby mohl Murtaghovi nalít jeho panáka.
Lískové oči zajiskřily, když se podívaly do Eragonových čokoládových. A pak to cokoliv, co se tam mihlo, zmizelo.
"Proč jsi minule tak odešel?" zeptal se Eragon po chvíli, když u baru seděl pouze tmavovlasý mladík. Murtagh si pohrával se sklenkou, jíž lehce posouval po baru.
"Řekněme, že jsem si vzpomněl, že ještě něco mám," pokrčil rameny.
"Řekněme, že ti věřím," odvětil Eragon. "Co ty vlastně děláš?" zeptal se. On Murtagh nevypadal na vzorného studenta, ani na někoho, kdo pracuje.
"Studuju informatiku a tvořím počítačový hry," pronesl Murtagh líně, než do sebe obrátil vodku a řekl mu pár náhodných her. Dost známých, což Eragona zarazilo. "Tvořím je pod pseudonymem Morzansson, aby se mě pořád všichni neptali, jestli jsem to byl já, je to otravný," vysvětlil, když se Eragon ptal, jak to že jeho jméno na žádné z her není. To hnědovlasý chápal.
"Nechceš mi o sobě něco říct?" zeptal se Murtagh po chvíli uvolněného ticha, kterou on sám využil k nenápadnému prohlížení Eragona.
"Co by to tak mělo být?" zeptal se Eragon stylem barmana, kterému si někdo poručí o drink, ale neurčí, jaký.
"Co já vím. Hudba, filmy..." pokrčil Murtagh rameny, jako by ho to ani nezajímalo. Eragon se pousmál.
"Hudba? Poslouchám Three days grace a Nightwish. A pak už jen to, co zrovna hrajou," řekl Eragon měkce. Murtagh se uvnitř zarazil. Odhadoval by Eragona spíš na něco měkčího než Rock a Metal. Ale nevědě toho o něm ještě dost.
"A filmy. Hm, dobrej je Boot camp, Sweeney Todd nebo třeba Four Brothers," pokrčil Eragon rameny, nikdy si nemohl vybavit své oblíbené filmy, když se ho na ně ptali.
"Ještě jednu vodku," protáhl jen Murtagh. "Zajímavý vkus," dodal chraplavě. Eragon se pousmál.
"Díky, co posloucháš ty?" Postrčil k tmavovlasému jeho sklenku. Murtagh k němu zvedl oči od své vodky.
"Já?" převalil slovo na jazyku. "Green day a... Three days grace," dodal s úšklebkem. Eragon se zazubil.
"Jsou super, co?" Murtagh se omezil na kývnutí. Hodil do sebe druhou vodku. Odhadoval, že pro dnešek se v Eragonově přítomnosti hřál dost dlouho. Popravdě řečeno sem vůbec jít nechtěl, chtěl se od hnědovláska distancovat, chtěl, aby Eragon zůstal takový jako teď, což v jeho přítomnosti nemohl vydržet, cítil, že on chlapce pošpiní, což nechtěl. Ale musel ho vidět. Nemohl spát, nemohl myslet. Nemohl pracovat na hře, kterou měl tenhle týden odevzdat, ale neměl ji ani zdaleka hotovou. Proto přišel, nesnížil by se k tomu, aby Eragona sledoval. Teď však nastal čas odejít.
"Měj se, prcku," prohlásil, než se zvedl a zmizel z lokálu. A Eragon zase zůstal sám a zmatený.
"Sakra, Murtaghu, proč mě tak mateš?" hlesl tichoučce.

"Eragone, stalo se něco?" zeptala se ho Safira měkce. Eragon jí podal papír. Blondýnce se zadrhl dech.
"E? Tys dostal Éčko ze zákoníků?" vyhrkla nechápavě. "Jak to, vždyť jsi premiant!" Safira na rozdíl od něho studovala historii. Ale věděla, že její kamarád vždycky dostává A, dokonce i B bylo vzácné.
"Nemůžu se soustředit," přiznal se váhavě. Zaměřila se na něho modrýma očima.
"Jak to?"
"Mám-mám ho pořád v hlavě," přiznal tiše. Safira vykulila oči.
"Koho?" zajímala se, co kdyby ho nějaký z jejich dohozených kamarádů zaujal?
"...Murtagha," vydechl. Blondýnka se zarazila v půlce kroku.
"COŽE? Jeho? Toho..." Vidíc Eragonův pohled, neodvážila se spustit nadávky. "A, co je špatně?" zeptala se posléze.
"Já se v něm nevyznám. Sem tam přijde třeba do Gossip, sedí tam u baru tak čtvrt hodiny a pak prakticky beze slova odejde. Já-já prostě nevím, co tím zamýšlí. Musím na něho pořád myslet, zdá se mi o něm, nemůžu se soustředit, ale on se o mě nezajímá," postěžoval si smutně.
"Neboj, já něco vymyslím," slíbila mu Safira s ďábelským svitem v očích.
"Toho se bojím," zazubil se Eragon.

"Vodku?" zeptal se Eragon vědoucně, když si všiml toho, koho vyhlížel denně. Koutek Murtaghových úst se zvedl do polovičního úsměvu, když kývl.
"Znáš mě," připustil. Eragon se zamračil, když mu podával sklenku.
"Právě, že neznám! Jediné, co o tobě vím, je to, že piješ vodku, posloucháš Three days grace a kouříš. A taky, že asi nemáš na sebe nic světlejšího než tmavě šedou!" vychrlil Eragon a šel odnést několik drinků ke stolu. Všiml si, že když je tu Murtagh, žádný host si nedovolí uhodit ho do zadku. Ne, že by mu to vadilo.
"Nechceš mě znát," pronesl chraplavě Murtagh, panák už prázdný. Hnědovlásek se k němu naklonil přes pult.
"Chci."
"To, co bys slyšel, by se ti nelíbilo," odporoval mladík. Naznačil, aby mu Eragon nalil další vodku, než své lískové oči upřel na něho.
"Jsi si jistý?" zeptal se Eragon, odkládajíc lahev od vodky. Murtagh se ušklíbl.
"Víc než stoprocentně," prohlásil vážně, tak ledovým a hrubým hlasem, že se Eragon o kousek poodtáhl.
"Nezjistíš to, když to nezkusíš," usmál se Eragon mile, sám za sebe, ne proto, že by to měl v povinnostech. Murtagh váhavě sklouzl ze židličky a rukou, v níž nedržel sklenku, pokynul Eragonovi, aby ho následoval. Ten rychle poprosil Glaedra, aby to za něho vzal, než plavý krokem zamířil za tmavovlasým mladíkem. Posadil se proti Murtaghovi, který se tvářil, jako by byl schopen zabíjet.
"Tak, co mi řekneš?" zeptal se, zatímco ukusoval z jahody, kterou sebral z baru. Murtaghovy oči šlehly směrem, kde hnědovláskovy rty objímaly jahodu, a on se lehce napjal.
"Můj otec, byl to věčný ožrala, matka zemřela, když mi byly tři, a od té doby jsem byl já jeho hračka, na níž si vybíjel vztek. Nevím, kolikrát jsem se dostal do nemocnice, ale umřel, když mi bylo třináct a já se dostal do děcáku. Ve škole jsem se seznámil s Thornem a od té doby mi nedal pokoj," ušklíbl se Murtagh, když dořekl kratičkou část svého příběhu, v níž chyběly velmi důležité detaily. Eragon tušil, že toho bude víc, ale nevyptával se.
Všiml si smutku, který se zamihotal v lískových očích, než ho nemilosrdně zahladila ta netečnost. Murtagh do sebe kopl vodku.
Eragon se na sedátku posunul víc dopředu, váhavě natáhl svou ruku a pomalu, pomaličku se chvějící se dlaní dotkl Murtaghovy tváře.
Murtagh ztuhl a vzápětí táhle tichoučce zasténal, zavřené oči a lehce zakloněná hlava. Naštěstí hudba hrála tak hlasitě, že nikdo neslyšel. Vzápětí se tmavovlasý zvedl a opustil lokál.
Eragon se nechápavě podíval na svou ruku. Stalo se něco? Provedl něco?

Murtagh vystřelil z Gossip jako blesk. Co to mělo být. Eragon se ho jenom dotkl a ta vlna slasti, která jím projela... Počkat!
"Bože!" Téměř vyjekl, když si uvědomil vlhkost, kterou cítil ve svých boxerkách. On se udělal! Během jednoho jediného dotyku od Eragona! "Kurva!" zaklel. To snad nemohla být pravda! Jak velký vliv na něho ten kluk měl? Musí se od něho držet dál. Od teď se na něho ani nepodívá! Nesmí! Nemůže! Jak by pak skončil? Jako každá jiná můra, co se moc přiblíží ke světlu. Rozmetán na prach.

"Safiro, co to protentokrát děláš? A Thorne, nedokážu uvěřit, že přemluvila i tebe!" mračil se Eragone, když ho Safira znovu nutila obléci si něco "hezkého".
Ovšem tentokrát to nebyly džíny.
"Neexistuje, že bych v tomhle vyšel ven!" zavrčel, zatímco se vrtěl v černých kožených kalhotách, které mu dosahovaly pouze po kyčle, a upnutém bílém nátělníku. Safira mu zrovna vázala pásek kolem boků, pak se přesunula k vlasům.
"Mám ty fotky," oznámila zpěvavě. Eragon se zamračil. 
"Nemůžeš mě jimi navždycky vydírat!" Safiře zajiskřilo v očích.
"Neboj, brzy je nebudu potřebovat," zazubila se. "Zavři oči." Když ji poslechl, ucítil lehký tlak na vrchních a posléze i dolních víčkách.
"Tys mi udělala oční linky?!" vykřikl nechápavě.
"K zulíbání, co myslíš, Thorne?" zeptala se Safira, když poodstoupila, aby si prohlédla své dílo.
"Já bych to takhle neformuloval," prohlásil zrzek, "ale sluší mu to," kývl. "Měl bych jít. Měj se, zlato. Prcku," rozloučil se. Když si vzpomněl, jak z Murtagha vypáčil to, co se stalo v Gossip, musel se Safiřiným plánem souhlasit.
"Proč mám dojem, že jde zase o nějaké spiknutí?" zeptal se podezřívavě. Jeho pocit potvrdil zvonek. Safira odběhla otevřít a dovnitř vstoupil Blödgharm, jeho spolužák na japonštině. Teoreticky mohl být podobný Murtaghovi. Jeho černé oči se však leskly do modra, ne do hněda jako Murtaghovy. Taky nebyl tak osvalený a byl opálený. Prostě Murtaghovi vlastně vůbec podobný nebyl. Ne pro Eragona. Na rozdíl od Murtagha byl Blödgharm obyčejný. Na sobě měl seprané roztrhané džíny a tmavé triko. Takhle nikdy nechodil, nosíval spíš košile. Což znamená, že se oblékl kvůli party.
"Saf, uvědomuješ si, že musím do práce a už bude skoro osm?" zeptal se, když Blödgharma pozdravil.
"U Oromise jsem ti vyjednala volno. Teď si sedni," řekla, ignorujíc Eragonovo: "Cože?" A přinutila ho posadit se.
"Mám plán, víš?" Eragon útrpně přivřel oči. Blödgharm se posadil vedle něho na pohovku.
"Blödgharm souhlasil, že ti bude dělat garde. Přinutíme Murtagha, aby žárlil a vyjádřil, co cítí," zazubila se blondýnka. Pokud čekala slova díků, nedočkala se.
"Zbláznila ses? Vždyť on ke mně nic necítí, to by snad vypadalo jinak, ne?" zeptal se a neměl daleko k tomu, aby si zaklepal na čelo. Safira protočila oči.
"Muži," zamumlala nespokojeně. "Kdyby k tobě nic necítil, nechodil by za tebou, ne?" Hnědovlásek zavrtěl hlavou.
"Nesmysl."
"To je jedno, věř si, čemu chceš. Každopádně tam půjdeš a půjdeš tam s Blödgharmem! Pořád mám ty fotky," usmála se.
"Fajn," zasyčel Eragon jedovatě. "Počkej, Murtagh mě stejně neuvidí, ne? Nemůže vědět, že tam budu."
"Thorn ho přivede, jdeme," rozkázala.

"Já tam jít nechci," vrčel Murtagh na Thorna, když byli asi blok od Gossip.
"On má volno," informoval ho zrzek, odhadující důvod, proč se tam Murtaghovi nechce. Černovlasý pak už mlčel. Bez Eragona tam bude nuda. Ale slíbil si, že už ho neuvidí a už dva týdny to dodržoval. Jaké dva týdny! Nemohl spát! Nemohl myslet! Nemohl jíst! V noci se mu o Eragonovi zdálo, přes den měl pocit, že ho vidí! Zatřásl hlavou. Možná mu pár panáku prospěje.
Zbystřil, když si všiml, že Thorn cosi datluje do mobilu.
"Co píšeš?" zeptal se podezřívavě. Thorn se k němu otočil.
"Píšu Saf, chtěla se mnou jít do kina." Černovlasý kývl.
"Fajn," odpověděl svým vrčivým tónem. "Proč ses vykašlal na Safiru a vzal chudáčka hajzlíčka Murtagha do klubu?" Thorn si odfrkl.
"Jen tak, moc jsem se ti nevěnoval. Ne, že by ses nudil." Murtagh se zašklebil a zalitoval, že se Thornovi vůbec s něčím svěřoval.

Za deset minut jsme tam. T Safira si přečetla SMS, svůj úšklebek si nechala pro sebe.
"Nepřijdou," pronesla potom. Eragon zvedl hlavu. "Murtagh, nevědíc, že jsi tu, odmítl jít," pokrčila rameny. Hnědovlásek kývl. Cítil se zklamaně, chtěl Murtagha zase vidět. Po dvou týdnech.
"Běžte si zatancovat," pobídla je Safira - absolutně "bez vedlejších úmyslů". Eragon se na ni podíval.
"Běžte si zatancovat, musíš se trochu odvázat, Eragone, potřebuješ to," usmála se na něho. Po chvíli Eragon váhavě poslechl a nechal se Blödgharmem odvést na taneční parket. Zrovna hrála smyslná melodie, ani moc rychlá, ani moc pomalá.
"Varuju tě, nikdy jsem to nezkoušel. Já vždycky stál za barem," pronesl brunet nervózně. Blödgharm mu věnoval jeden ze svých vzácných úsměvů.
"Neboj, není to tak těžké. A kde zaváháš, povedu tě," mrkl na něho. Eragon pomalu kývl a nechal Blödgharma položit své dlaně na jeho boky. Pomalu se začali vlnit v rytmu hudby. Po chvilce už to Eragon zvládal sám, nechal se zády přitisknout k Blödgharmovi a tančil, jako by to dělal odjakživa.
Safira s jiskřičkami pozorovala, přesně o tohle Blödgharma žádala, měli vypadat jako...jako pár. Eragon se zavřenýma očima se svůdně vlnil a Blödgharm vypadal opravdu jako jeho přítel, jak ho lehce objímal kolem pasu a tiskl ho na sebe.

"Tak pojď. Zvu tě na vodku," poháněl Murtagha Thorn. Ten protáčel oči.
"Už jdu, notoriku," zavrčel. Nechal se odtáhnout k baru, kde jim Thorn objednal vodku. Vzal sklenku a na barové stoličce se otočil směrem k parketu. Chtěl vědět, který DJ pouští tyhle...sladké songy. K pohledu na DJe se však nedostal.
Jeho zornice se rozšířily poznáním, když spatřil Eragona. Kdyby jenom Eragona! Ale Eragona natisknutého k hrudi nějakého kluka, Eragona tančícího, Eragona se zavřenýma očima. Eragona smyslně se vlnícího.
Černovlasý nedokázal potlačit hluboké hrdelní zavrčení, které rezonovalo celým jeho tělem. Aniž by si tak zcela uvědomoval, co dělá, hodil do sebe vodku, seskočil ze stoličky a zamířil si to na parket. Nevnímal Thorna, který za ním cosi volal.

Safira, která ho pozorovala už od té doby, co přišel, se poťouchle usmívala. Úsměv jí slezl z tváře a ona zbledla, když viděla Murtaghovu tvář. Došlo jí, že to byla chyba! Ale už neměla čas cokoliv měnit, Murtagh už stál téměř vedle Eragona. Měla si uvědomit, že Murtagh je velmi vznětlivý.

Napjatý černovlasý mladík došel až k tančícímu páru a odtrhnul Blödgharma od Eragona, který překvapeně otevřel oči. Vytřeštil je před sebe v překvapení.
"Murtaghu," hlesl, ale Murtagh si ho nevšímal. S lískovýma očima téměř zavřenýma popadl Blödgharma za límec a táhl ho z parketu.
Nikdo, NIKDO, neměl právo na Eragona sahat takhle, takhle špinavě! Eragon si měl zachovat svou nevinnost!
I když si slíbil, že hnědovláska nechá být, že se od něho bude držet dál, tohle nedokázal unést. Kupodivu z ničeho neobviňoval Eragona, nýbrž toho týpka, s nímž Eragon tančil.
Vytáhl ho až na ulici, nevšiml si, že Eragon a Safira je následují. Viděl téměř rudě, byl schopen ho zabít. Ne, on to plánoval!

Eragon vrhl po Safiře vzteklý pohled.
"Ty a tvoje věčný plánování! Podívej se na to! Podívej, co jsi udělala!" vyjekl a rozeběhl se za Murtaghem, následován Safirou a Thornem.
Murtagh držel Blödgharma pod krkem tak, že se jeho palce tak-tak dotýkaly země, a cosi mu rozzuřeně syčel do obličeje. To by se ještě stále dalo považovat za celkem příznivou situaci, ala v tu chvíli se Murtagh napřáhl a vrazil Blödgharmovi, který akorát vyhekl, pořádnou ránu na solar plexus.
Eragon vykřikl zděšením, když zahlédl tu krutost v lískových očích, to chladné potěšení z toho, že Blödgharmovi ubližuje, bezděky o krok ustoupil. Safira jen koukala před sebe, tohle nechtěla, tohle ne! Thorn se taky nestačil divit, nikdy svého kamaráda neviděl takhle rozzuřeného, Murtagh se vždycky v rámci možností ovládal a vyhýbal se kontaktu. Ale teď, zdálo se, o sobě vůbec nevěděl.
Na solar plexus černovlasý zasadil ran ještě několik, než se odtáhl, aby mohl nebohému mladíkovi přerazit čelist a kdoví, co ještě plánoval.
Přesně v tu chvíli - pravděpodobně naštěstí - se Eragon dostal na hranici, už na to nemohl koukat. Rozběhl se k Murtaghovi. Bez přemýšlení se vrhl černovlasému do náruče.
"DOST! Dost! Dost." Nejdřív křičel, ale jeho hlas slábl, až to slůvko jen šeptal. "To stačí Murtaghu," hlesl tiše. Z jeho očí se pomalu spustily slzy.
Blödgharm se svezl na zem, k němu se rozběhli Thorn se Safirou, aby ho dostali z Murtaghova dohledu.
Murtagh, stále se třesoucí surovým vztekem a agresí, si po chvilce uvědomil, jak pevně, možná až bolestivě, Eragona svírá. Povolil své sevření, ale klouby na rukou mu zbělaly, jak jimi mačkal látku Eragonova trika. Trhaně oddechoval a bezděky se rozhlížel, kde že ten kluk je.
Najednou mu došlo, že Eragon se v jeho náruči třese a...oh ne, on plakal! Murtagh se vyděsil.
Eragon plakal, plakal kvůli němu. Vyděsil ho, zneuctil! Došlo mu, co vlastně chtěl udělat. Chtěl zabít! Znovu! Černovlasý učinil pokus a ústup, chtěl se dostat co nejdál od Eragona, ale ten, ačkoliv vyděšený do morku kostí, se ho odmítl pustit.
Murtagh vzdal pokusy o ústup, nechal své ruce, aby se pomalu omotaly kolem Eragonova pasu v jemném sevření.
Zabořil obličej do místa mezi Eragonovým krkem a ramenem a vdechoval svěží vůni jahod, která hnědovláska obklopovala a jeho uklidňovala. Eragon se pomalu taky uklidnil, ačkoliv mu z očí stále kanuly slzy, přímo na Murtaghovo triko.
Murtagh se po chvíli narovnal, lískové oči hledíc do noci. Eragon k němu vzhlédl, v očích se mu stále třpytily slzy, přesto se lehce usmál.
"Hodně jsem tě vyděsil?" zeptal se Murtagh chraplavě. Eragon beze slov kývl a přivřel oči, když ucítil Murtaghovu horkou dlaň na své tváři. "Tobě, tobě bych nikdy neublížil." Eragon se na něho překvapeně podíval. "Nikdy." Hnědovlásek kývl.
"Jen...už to víckrát nedělej, prosím," vydechl tiše. Ještě nikdy se tak nebál, ani když se na něho v dětství vrhnul sousedův rotvajler.
"Dobře." Kývl Murtagh vážně. Lískové oči potemněly. "Já ho zabil." Eragonovi se zadrhl dech. Rychle si v hlavě přehrál veškeré jejich rozhovory (že jich bylo), než si uvědomil, o kom mluví.
"Otce?" nadnesl tázavě. Černovlasý kývl, Eragon by o něm měl vědět všechno, pak se třeba bude držet dál.
"Všechno?" zeptal se najednou Eragon skoro vesele, necítil se dobře, ale nechtěl, aby si Murtagh myslel, že se ho bojí.
"Em...jo," odpověděl Murtagh se zdviženým obočím.
"Fajn. Ale nemysli si, že tě nechám jít," prohlásil brunet razantně. "Utíkej si, jak chceš, ale já budu za tebou. Teď, když už vím, jak to je, půjdu za tebou kamkoliv, i do pekla!" zadíval se do lískových očí s takovou rozhodností, jakou ještě necítil. Murtagh překvapeně pootevřel pusu.
Eragon se vytáhl na špičky a jemně, úplně lehoučce, se dotkl svými rty těch Murtaghových. Pod silou toho pocitu zavřel oči.
Když se odtáhl, zjistil, že Murtagh má v očích slzy. Jemně je setřel, když sklouzly po tvářích, a znovu se vtiskl do bezpečné náruče.
"Už je to v pořádku. Už se nic nestane, všechno bude ok," sliboval tiše.

THE END
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ♫ Synthia ♫ ♫ Synthia ♫ | Web | 20. ledna 2011 v 20:06 | Reagovat

krásný ...

2 Janiie Janiie | 20. ledna 2011 v 21:37 | Reagovat

awww.. takový krásný a něžný,.. i když se tam strhla bitka tak nakonec .... takové něhy, lásky.. awww.. uplně... dokonalé.. skvělá práce Eliott :-) ;-)

3 Iwasat Iwasat | 22. ledna 2011 v 18:43 | Reagovat

páni kráása...taky kráásnej blog http://naruto-online.blog.cz/1101/oblacna-vs-kamenna#komentare prosím hlasuj tady po kamennou :-) díky

4 Sall. Sall. | Web | 12. března 2011 v 19:51 | Reagovat

Wow... fakt pěkný. :)

5 May Darrellová May Darrellová | Web | 1. ledna 2012 v 20:19 | Reagovat

To bylo tak krásný!! Úžasná jednorázovka! ^^

6 Bloodynka Bloodynka | Web | 26. dubna 2012 v 15:29 | Reagovat

<3 Ja som skapala... Fakt! Eliott máš ma v hrsti!!! <3

7 Akira Akira | 6. října 2012 v 14:18 | Reagovat

Víš já sem to četla už přes několika měsícema a pořá se k tomu vracím :-D  :-D  :-D Rychle další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama