Wanna bet?

24. února 2011 v 15:00 | Eliott CrackerJack Keynes-Moon |  ONESHOTS - RPS
avatarJonascest
~ Téma: Jonas Brothers
~ Forma: er
~ Žánr: romantika, shounen ai
~ Pairing: Joe Jonas/Nick Jonas
~ Warning: yaoi, incest, crossdressing, OOC

Wanna bet?

"Tak jo. Vsadím se, že nedokážeš na koncertu přiznat, že jsi gay!" vyřkl Joe, přihnul si ze sklenky whiskey a vyčkávavě za na něho zadíval.
"Myslíš?" zadíval se na něho ji značně přiopilý Nick. V krvi mu koloval alkohol, takže si neuvědomoval, do čeho se žene.
"Myslím," kývl Joe, hrdý na to, že vymyslel něco, co Nick neudělá. Byl si stoprocentně jistý, že Nick se fanouškům nedokáže přiznat.
"Když to neudělám?" přimhouřil kudrnatý mladík oči. Joe se široce usmál.
"Tak se mnou o mých narozeninách - což je za dva dny - strávíš večer ve městě převlečený za holku!" prohlásil Joe triumfálně. Nick se zarazil, pak se přes jeho tvář roztáhl potměšilý úšklebek.
"Fajn. Když to udělám, půjdeš za holku ty," určil si podmínku.
"Platí!" vyhrkl Joe a natáhl k němu ruku. Podnapilý Kevin se k nim otočil, aby ji sázku zpečetil a pro jistotu to nahrál na mobil, aby se ráno nikdo nevymlouval.
'No, do toho,' vybízel Joe Nicka pohledem. Nick se zarazil.
"Chtěl bych něco říct," promluvil odhodlaně. Fanynky zmlkly a doslova mu visely na rtech. Polkl.
"Já jsem…" začal, ale nedokázal to přenést přes rty. Zaváhal a zatěkal očima směrem ke svému šklebícímu se bratrovi. 'To nedám,' přiznal si. "Chtěl bych popřát svému bratrovi, který bude zítra mít narozeniny. Tohle je poslední koncert, takže…" odmlčel se a začal hrát na kytaru první akordy "Happy Birthday".
Joe se na něho usmál, ale Nick si dobře všiml potměšilé radosti v jeho očích. Slyšel kytaru a bicí, jak ho kluci z kapely podpořili, i když si nic nedomluvili.
"Happy Birthday to you, happy birthday to you. Happy Birthday, dear Joey, happy birthday to you," zazpíval měkce. Joe se na něho nádherně usmál.
Fanoušci - fajn, hlavně fanynky - se přidali a písnička se protáhla na trojnásobek. Na konci mohl Nick upřímně říct, že Joeovi se lesknou oči slzami. Naštěstí koncert končil.
Což možná nebylo tak skvělé, když si uvědomil, že se Joe bude chvástat. A bude vyžadovat naplnění sázky.
V šatně se rychle osprchoval a převlékl a spolu s kytarou se chtěl vyplížit ven, do hotelu, ale Joe ho dohnal.
"Nedokázal jsi to," prohlásil, když ho chytil za předloktí. Nick se k němu otočil, vztek a lítost v očích.
"No dobře. Vyhrál jsi! Udělám to, spokojenej?!" vyjekl a vytrhl se z Joeova sevření, načež vztekle odpochodoval.
Joe se za ním překvapeně díval.
"Co jsem udělal?" hlesl nechápavě. Nechápal, proč Nick tak vyletěl, proč se zachoval, jak se zachoval. A proč zmizel. Obvykle chodívali spolu. Po chvilce nad tím zavrtěl hlavou a šel stejně jako jeho mladší bratr do hotelu. Chtěl se vyspat, aby byl na své narozeniny "čerstvý".
A celý den byl hvězdou. Lidé mu gratulovali, obdarovávali ho a prostě se věnovali hlavně jemu. Takže si nikdo nevšiml Nickovy celodenní nepřítomnosti.
"Nicku, pohni!" podupával Joe netrpělivě svou teniskou. Měl oblečené společenské kalhoty a světle modrou košili. Přesto si vzal conversky.
Stál před dveřmi koupelny v jejich pokoji a pokukoval po ciferníku hodinek. Za deset osm.
"Mám rezervaci na osm," připomenul netrpělivě.
"Zrovna tobě rezervaci nikdo neodmítne," ozvalo se otráveně z koupelny.
"Nicku," zavrčel Joe frustrovaně. Jednou by chtěl přijít včas! Jen jednou na své narozeniny.
"No jo, no jo," odsouhlasil to Nick.
Cvakla klika a Joe vzhlédl od bílých špiček svých tenisek. Spadla mu čelist.
'Bože, odkdy má Nick tak dlouhé nohy?' napadlo ho, když viděl Nickovy štíhlé nohy ve stříbrných lodičkách na vysokém jehlovém podpatku. Vzápětí si uvědomil, že Nick si musel oholit noty. Jel pohledem výš, kde na levém stehně vykukoval kousíček bílého podvazku, načež si všiml nabírané tmavě modré sukně, která se zužovala směrem k pasu. Okolo pasu byla ovázaná stříbrná stuha a nad ní Nickovo tělo kryl už jen ne zrovna klasický korzet. 'Odkdy je tak štíhlý?'
To odhalovalo Nickovy klíční kosti a bledou pokožku ramen. Ne, že by ho Joe dříve neviděl, ale ty šaty nějak zvýrazňovaly Nickovu hebkou pokožku. Vzápětí Joeovi došlo, že Nick se oholil i na rukou a hrudi. Což ho vedlo k otázce, co dalšího si Nick oholil.
Potřásl hlavou a pokračoval přes Nickův krk k ostré bradě až na obličej. Všiml si, že Nickovy rty jsou zvýrazněny růžovým leskem. Nevěděl, co si to Nick provedl, ale jeho rysy se zjemnily. Možná make-up a tvářenka zamaskovaly jeho podobu. Nickovy husté řasy se zatřepetaly, Joe pochopil, že má i oční stíny, stříbřité.
A pak si všiml jedné věci, která ho šokovala asi nejvíc. Nejdříve ho uchvátily šaty, ale teď si všiml, že Nick má vyžehlené vlasy. A že mu narovnané hnědé prameny, do nichž měl zasazenou stříbrnou čelenku, sahají až k ramenům.
Nick si lehce odkašlal a Joeovi došlo, že na něho zírá moc dlouho.
"No?" rozhodil Nick rukama s modře nalakovanými nehty. Proti své vůli se Joe široce usmál.
"Jsi půvabná mladá dívka, Nickie," zazubil se.
"Heej," ohradil se Nick. Joe pokrčil rameny.
"No co?" Brunet nad ním zavrtěl hlavou a natáhl se do koupelny pro drobnou kabelku.
"Půjdeme?" zeptal se. Joe kývl a pak, aniž by se nad tím zamyslel, Nickovi nabídl rámě. Nick se do něho zavěsil a doprovázeni klapotem podpatků se nesli po chodbě k výtahu.
"Podpatky ti, koukám, nedělají žádný problém," podotkl starší z bratrů.
"Celé dopoledne jsem trénoval," odpověděl Nick.
"-vala," opravil ho Joe automaticky.
"Cože?" vyhrkl Nick.
"Celé dopoledne jsi trénovaLA," zvýraznil Joe. Nick sebou trhl.
"Fajn, trénovala," kývl odevzdaně. Joe měl pravdu.
"Jo, a ještě to zkus tak o septimu výš," dodal Joe možná trochu škodolibě, když zmáčkl tlačítko pro přivolání výtahu. Nick myslel, že mu jednu vrazí. Pak se však usmál.
"Samozřejmě," odpověděl sladce. Černovlasý si uvědomil, palcem hladí Nickovu ruku. Cukl sebou a přestal. V duchu se napomínal, že ačkoliv vypadá hříšně dobře, je to stále jeho bráška.
"Nepřestávej," ozval se Nick překvapivě, když se dveře výtahu otevřely. Pomalu Joe obnovil svůj pohyb. Tak nějak automaticky.
Sjeli výtahem do auly, kde se Joe připravil na pohledy lidí. Nasadil úsměv a vyvlékl svou ruku z rámě. Místo toho Nicka jemně objal kolem pasu a vedl ho ven, kde na ně mělo čekat taxi. Sice věřil Nickově schopnosti, ale nechtěl ho mučit tím, že by chudáček musel jít několik bloků na těch podpatcích pěšky. Podvědomě si k sobě Nicka přitiskl blíž, když se na ně lidé začali otáčet.
Jakmile se ocitli v bezpečí taxíku a řekli taxikáři, kam je odvézt, Joe svůj stisk povolil.
"Promiň, nejsem zvyklý…" začal.
"…aby lidé nekoukali jen na tebe?" dokončil Nick pichlavě, ale tvářil se pobaveně, ne uraženě. Joe se zazubil a prohrábl si vlasy.
"No, to taky. Ale nejsem zvyklý, že vedle mě jde sestřička, ne bratříček," podotkl a očima omylem sklouzl k povyhrnuté sukni, která tak odhalovala krajkový podvazek. Polkl, když pocítil jemné mravenčení v podbřišku a slabinách. Raději svůj pohled odtrhl. Není přeci normální, aby ho vzrušoval jeho bráška, ne? Obzvlášť v šatech!
Aby se zaměstnal, vsunul Nickovi jeden pramínek vlasů za ucho.
"Sluší ti to," usmál se. "Netušil jsem, že máš ty vlasy tak dlouhé."
"Ty toho netušíš," odpověděl dvojsmyslně Nick, než otevřel kabelku, vytáhl zrcátko a zkontroloval, jestli má make-up v pořádku. Joe se zahihňal. Nick zaklapl zrcátko a otočil se, oči výhružně přimhouřené.
"Problém? Jen chci být hezká, když mám schůzku s Joem Jonasem." Joe zavrtěl hlavou.
"Ne, žádný problém, jsi roztomilá, Nickie," dodal. Nick po něm střelil udiveným pohledem, ale uznal, že i Joe by na něho měl mluvit jako na holku.
"Voníš po jasmínu?" rozpoznal starší onu jemnou vůni konečně.
"Jo."
Taxík hladce zastavil, Joe vystoupil a pomohl Nickovi ven. Podepřel svého brášku, když na podpatcích zaváhal a znovu nechal svou paži, aby Nicka jemně objala kolem pasu. Bratr? A co? Vždyť je za holku.
"Pan Jonas? Pojďte, dovedu vás k vašemu stolu," ujala se jich nějaká blonďatá slečna, která Nickovi nevěnovala ani pohled, celou dobu se culila na Joea. Nick se zamračil a sám omotal svou štíhlou ruku kolem černovlasého. Ten po něm střelil pohledem, ale nekomentoval to, díky bohu.
"Posaďte se. Menu máte na stole. Za chvilku přijde váš číšník pro vaši objednávku," obeznámila je s úsměvem, když je zavedla ke stolu hezky v koutku.
"Dobře," kývl Joe a počkal, až slečna odejde.
"Kde mě chceš?" zeptal se najednou Nick. Joe nadskočil.
"Cože?!" vyhrkl, najednou mu vyschlo v puse.
"Kde chceš, abych seděla?" zopakoval mu Nick otázku. Joe vydechl. Na co to myslí?
"Vyber si," pobídl brášku. Nick se usadil na lavičku a usadil se v rohu, Joe zaplul za ním.
Chvilku si prohlíželi menu, když Joeův pohled sjel pod stůl.
Ztuhl a zhluboka se nadechl. Nick seděl v typickém chlapeckém posezu. Tudíž měl nohy poměrně roztažené od sebe.
Joea napadlo, že by chtěl sedět u protějšího stolu, zajímalo ho, co si vzal Nicky za spodní prádlo. Zavrtěl nad sebou hlavou a nohou jen decentně drkl do té Nickovi. Ten se na něho nechápavě podíval, ale Joeův významný pohled směrem k zemi mu dostatečně osvětlil situaci. Stáhl nohy k sobě a elegantně si je propletl v kotnících jako pravá dáma.
"Děkuju," poděkoval decentně, Joe si přesto všiml, že jeho tváře polila jemná červeň. Pousmál se a u právě příchozího číšníka jim objednal dvě dietní coly, což se sice do luxusní restaurace nehodilo, ale bylo to Nickyho oblíbené pití, a pak sobě jídlo s dlouhým francouzským jménem, ačkoliv se jednalo o špagety s něčím, a Nickovi steak z lososa s dušenou zeleninou. Věděl, po čem Nick mlsně pokukuje.
Nick jen vděčně kývl. Nebyl si svým hlasem dost jistý, aby jen tak mluvil, navíc, gentleman by měl objednat, že.
Brunet se otřásl. Ačkoliv se v restauraci topilo, měl dojem, že na něho odněkud táhne. Nebo to možná způsobil ten fakt, že má odhalená ramena. To neznal.
Joe se k němu starostlivě otočil.
"Děje se něco?" zeptal se mile. Nick k němu vzhlédl a zamrkal dlouhými řasami zvýrazněnými řasenkou.
"Jen mi je trochu zima," přiznal tiše. Joe mu přehodil ruku přes ramena a přitiskl si ho blíž.
"Lepší?" zeptal se chraplavě. Nick kývl a hlavu si opřel o Joeovo rameno.
"Není-není to tak hrozný. Víš, celá tahle crossdressing akce," promluvil po chvilce. Joe se pousmál, než se ti dva zabrali do debaty o všem možném. Mezi nimi nikdy nevládlo ticho.
Když jim donesli jídlo, na chvilku zmlkli a zabývali se každý svým talířem. Až do chvíle, kdy Nick stočil své karamelové duhovky k Joeovu talíři.
"Můžu ochutnat?" zeptal se sladce. Joe se k němu otočil. Na jeho rtech se objevil úsměv, když kývl a namotal malé množství na vidličku. Tu pak nasměroval k Nickovým rtům. Nick poslušně otevřel ústa a nechal si do nich špagety vložit. Usmál se a polkl.
"Dobrý," kývl uznale. Joseph se uchechtl a natáhl se po látkovém ubrousku. Uchopil ho do levé ruky, zatímco pravou jemně sevřel Nickovu bradu, a otřel mu koutky, okolo nichž se mu usadila smetanová omáčka.
Nick se nad tím překvapivě intimním gestem začervenal a vrátil se ke svému lososu.
"A já nedostanu?" ozval se Joe dotčeně. Nick se zahihňal a nabral kousek lososa, kterého pak podal svému bratrovi.
Joe sice lososa skousl, ale spolu s tím i vidličku a nejevil známky toho, že by hodlal stříbrný příbor pustit. Nick za vidličku zmateně zatáhl, než povolil a zadíval se Joeovi do očí. Zamyšleně si olízl ret a Joe, zaměstnaný špičkou Nickova jazyka, vidličku okamžitě pustil.
Pak nad sebou zatřásl hlavou a zhluboka se napil coly.
"Už nebudeš?" zeptal se Joe starostlivě, když Nick odložil příbor, a na talíři stále víc jak polovina porce zbývala. Nick se na něho podíval.
"Potřebuju v těch šatech dýchat, víš?" podotkl. Joe se ušklíbl, než Nicka znovu objal kolem ramen.
"Desert?" na bídl.
"Tys mě neposlouchal? A ne, nezkoušej mi číst, co tu maj, děláš mi chutě," bránil se Nick, místo poslouchání výčtu desertů se víc přitiskl k Joeovu tělu.
"Myslím, že půjdeme, co říkáš?" navrhl černovlasý po chvilce. Po Nickově kývnutí zavolal číšníka a zaplatil, přičemž zanechal poměrně štědré dýško a odmítl papírek s číslem oné slečny. Měl Nickyho, ne? Ježíš, Nick byl bratr. A to vadilo? Podobně rozpolcené bylo jeho myšlení, když se zvedal a sledoval Nicka, jak dělá totéž. Sukně se vzadu přichytila k polstrování a nakonec zůstala vyhrnutá dost na to, aby Joe mohl vidět oba podvazky, tak Nickův začínající drobný zadek. Nasucho polkl, odvrátil oči, pak chvatně sukni shrnul tam, kde měla být. Vyšli před restauraci a Nick se znovu roztřásl chladem.
Joe nad ním zavrtěl hlavou.
"To k těm šatům neprodávají nic navrch? A kdes k nim vlastně přišel?" zeptal se, když si sundával koženou bundu a pomáhal do ní Nickovi. Jedna ručka, druhá, urovnat límec a hotovo.
Nick ho objal kolem pasu a spokojeně si povzdechl, jakmile ucítil Joeovu paži kolem toho svého.
"Co já vím? A to je dlouhá historie," usmál se.
"Fajn, možná to ani nechci slyšet. Vrátíme se do hotelu, nebo se ještě půjdeme někam pobavit?" navrhl Joe. Nick zavrtěl hlavou.
"Myslím, že na žádnou party nemám oblečení. Ledaže bychom si udělali soukromou party na hotelu," usmál se Nick. Bože, proč jen to znělo tak svádivě? Minimálně Joeovi.
Odkašlal si.
"Fajn, tak jdeme," kývl a zamířil k hotelu. Bylo to jen pár bloků, ale kvůli Nickovi šli pomalu, spíš jako zamilovaný pár než cokoliv jiného.
Cestou se však zastavili ještě alespoň na pár skleniček vína, což Nicka lehce rozveselilo a Joe ho musel poněkud krotit.
"Jsi dívka, Nickie," šeptal mu do ucha, když ho objal, aby mu zabránil vylézt na jakýsi památník. Jeho rty se přitom nepatrně otřely o Nickovo ucho, což je oba dva roztřáslo, rozhodně ne chladem.
Nick na svůj původní záměr zcela zapomněl a nechal se poslušně odvést do hotelu.
Vrátný ťukl dvěma prsty do kšiltu své čepice jako na pozdrav. Joe kývl a nechal Nicka, aby ho víc objal kolem pasu. Recepční na ně vykuleně zírala, protože ta křehce vypadající dívka na Joeovi visela, jako by se ho v životě nechtěla pustit a Joe se jen culil, když jí hladil rukou po paži.
Co ta žena viděla předtím, Joe si dívky do hotelu nevodil. Obvykle chodil v doprovodu svého bratra, přičemž většinou zaměstnali hotelovou službu různými objednávkami, přičemž ještě cvičili.
Ale teď to vypadalo, že mladší bratr pana Jonase dostane vale. Žena nad sebou potřásla hlavou a odtrhla své myšlenky od páru, který nastupoval do výtahu.
Joe se opřel o stěnu výtahu a Nick se na něho ztěžka zavěsil.
"Bolí…" zamumlal smutně a našpulil lesklé rty. Černovlasý zvedl obočí.
"Cože?" zeptal se nechápavě.
"Bolí mě nohičky," zakňoural Nick.
"Nohičky?" zasmál se Joe.
"Jo. Jsou nohy a malé nohičky," odpověděl hnědovlasý přesvědčeně.
"Když myslíš," kývl Joe a víc k sobě Nicka přitiskl. Chtěl svého bratříčka držet tak blízko a tak dlouho, jak jen to bude možné. Nick zavrněl a omotal kolem Joea obě své paže, obličej vtisknutý na Joeův hrudník. S cinknutím výtahu se odtáhli jen natolik, aby mohli chodit, a zamířili k pokoji. Joe otevřel dveře pomocí karty a zamkl za nimi.
"Teď bych si dal ten desert," zamumlal Nick chraplavě. Joe se zakuckal a otočil se k němu. Nick shodil bundu a zrovna si s obrovskou péčí - a v předklonu, zády k Joeovi - zouval boty.
"Jak to myslíš?" zeptal se Joe opatrně, zatímco sledoval lem sukně, který se vyhrnul nebezpečně vysoko a odhalil tak Nickova stehna. Joeovy ruce se už-už natáhly, aby stehna uchopily, ale černovlasý se ovládl. V duchu zasténal, když viděl tu smetanově bledou kůži a představil si, jaká je na dotek.
Nick se narovnal a otočil se k Joeovi, nevinný úsměv na tváři.
"Hmm…" začal a udělal několik krůčků k Joeovi. Zastavil se těsně u něho. "Byl jsem hodný, že? Splnil jsem sázku bez odmlouvání, viď?" zeptal se s nadějí. Joe se zmohl jen na kývnutí. "Takže bych mohl dostat odměnu, viď?" pokračoval Nick.
"J-jo, co bys chtěl?" zachraptěl Joe. Nick se usmál, vytáhl se na špičky a přiložil své rty na to Joeovy. Joe ztuhl, ale okamžitě se poddal a zapojil.
Jak by mohl odolat té měkkosti Nickových rtů? Celé rty ho brněly, jeho tělo pulsovalo a veškerá jeho krev se stahovala do slabin.
Bože, Nick ho vzrušoval celý večer a teď ho líbá! To nedopadne dobře. Přitiskl si Nickovo tělo k tomu svému a vsál Nickův ret do svých úst. Jemně ho olizoval a okusoval.
Nick zasténal.
Joe využil příležitosti a nechal svůj jazyk vklouznout do zvoucích úst, přivřel oči nad unikátností toho pocitu. Zkoumal Nickova ústa, přejížděl po rovných zubech a vybízel Nickův jazyk ke spolupráci. Nemusel dlouho čekat. Nick se sic lehce nezkušeně avšak náruživě přidal a omotal si své paže kolem krku svého bratra.
"Joe…" vydechl, když se od sebe odtáhli.
"Desert?" nabídl Joe jako již jednou toho večera. Nick kývl a poslušně se nechal popadnout do náruče, omotal své nohy kolem Joeova pasu, když ho on nesl do ložnice.
Tam ho položil na postel a chtěl se zvednout, ale Nick nepovolil sevření svých nohou ani rukou, místo toho si Josepha přitáhl do dalšího polibku.
Joe využil Nickova rozptýlení polibkem k tomu, aby se vymotal z jeho údů. Nick zakňoural, když se Joe odtáhl. Ten ho však vytáhl do sedu a jedním plynulým pohybem rozepnul zip, jímž byly šaty zapnuty. Stáhl modrou látku z těla svého brášky.
Zasténal, když viděl Nickovo téměř nahé tělo. Bílá korzetová podprsenka Joea nepřekvapila, ale Nick si vzal…oh, bílé krajkové kalhotky s pásky vedoucími k podvazkům, které přidržovaly tělové punčochy. Jenže bílé krajkové prádélko nedokázalo zakrýt Nickovu zjevnou erekci.
Joe nechal svou roztřesenou ruku přejet přes bráškovy slabiny. Nick zasténal a prohnul se v zádech. Posadil se a pevně se přitiskl k opálenému tělu. Joe toho využil a nechal svou ruku jedním pohybem rozepnout Nickovu podprsenku. Tohle znal, s tím měl zkušenosti. Odhodil podprsenku i silikonové vycpávky za sebe.
Okamžitě se rty přitisknul k Nickovu krku. Sázel na něho jemné polibky, kousance, které pak léčil jemným olizováním. Nickova hruď se divoce zdvíhala a zase klesala v rytmu, v jakém hnědovlásek lapal po dechu a sténal.
Joe vzdychl. Nick chutnal tak dobře! Jeho pokožka byla jemňoučká a nádherně voněla. Jak to, že ho to nenapadlo už dřív? Že mu nikdy dřív nedošlo, že záhadná osoba, o které se mu zdává, je Nick?
Sjel svými rty na klíční kost, kam vtiskl jeden polibek a pokračoval na bradavku. Nebyl si zcela jistý, co dělat, ale předpokládal, že když se to líbilo těm několika holkám, mohlo by se to líbit i Nickymu. A trefil se. Jen co přejel špičkou jazyka přes levou bradavku, Nick se napjal a vzdychl. Chvilku si s bradavkou hrál a Nick vzdychal víc. Odezva dodala Joeovi znovu odvahu a on sjel níže, nechávajíc za sebou lesklou cestičku. Nick sykl nad pocitem náhlého chladu na bradavce, ale vzápětí se soustředil na jemné kousance, kterými Joe oblažoval jeho pupík.
"Joe," zakničel Nick a zabořil prsty do černých vlasů. "N-níž," vypravil ze sebe. Joe vzhlédl a znovu zaváhal. Narovnal se.
"Já…" vypravil ze sebe. Nevěděl, jak to má Nickymu vysvětlit. Jak mu má říct, že si není jistý tím, co dělá? Že s holkou je to o něčem jiném?
Nick k němu zvedl oči a usmál se.
"Neboj se," zašeptal. "Dělej to, co myslíš, že bude dobré a ono to dobré bude," dodal zastřeně. Joe kývl a položil své dlaně na Nickovy boky. Jemně po nich přejížděl palcem. Po chvilce odepnul pásky od podvazků a opatrně stáhl ty bílé kalhotky.
Malý Nicky junior okamžitě vystřelil v plné své kráse a Joe lehce zaváhal, než po štíhlém údu přejel prsty. Nick vyhodil boky proti Joeově ruce a zasténal.
"Líbí?" zeptal se Joe váhavě a omotal své prsty kolem Nickova penisu, začal po něm přejíždět nahoru a dolů.
"Kurva, jo!" dostal ze sebe Nick a zasténal. Zaměřil své karamelové zamlžené oči na Joea. "Vezmi ho do pusy," zažadonil. Joe se pomalu sklonil a váhavě se rty dotkl špičky Nickova penisu. Orgán byl na tak jemňoučký a teplý. Joe zkusmo přejel jazykem po špičce, odezvou mu byl série stenů.
Vlastně to nebylo tak špatné, uvědomil si a pootevřel rty, aby mohla hlavička vklouznout dovnitř. Děkoval bohům za prozřetelnost, když Nick chtěl přirazit do jeho úst, ale rukama na jeho bocích ho snadno znehybnil. Jemně začal jazykem přejíždět po spodku Nickova penisu a zároveň si ho zasunul dál.
Líbilo se mu poslouchat Nickovy steny a cítit cukání v jeho penisu. Aniž by nad tím uvažoval, začal pohybovat hlavou nahoru a dolů, pokaždé pohltil o kousíček víc, až měl v ústech skoro celý Nickův penis.
Nick vzdal snahu o inteligentní vyjadřování, spokojil se se steny a výkřiky, které blažily Joa na duši.
Když sebou začal Nick víc svíjet a vydávat zvuky nebezpečně podobné "už", Joe se zvedl. Nick zklamaně zasténal a zvedl k němu oči.
"Pr-proč jsi pře-přestal?" zeptal se udýchaně. Joseph si sám sebou nebyl zcela jistý, ale tohle věděl.
"Chci…se s tebou milovat," vyřkl po chvíli. Nick se rozzářil a okamžitě mu odpustil, že nedodělal to, co měl.
"Koupelna, moje hygienický potřeby, lubrikant," instruoval svého bratra, který sklouzl z postele a vrátil se až s tubičkou s jednoznačným názvem.
"Pomerančový?" zeptal se Joe udiveně, zatímco si prohlížel tubu. Nick zrudl.
"Voní jako ty," hlesl.
"A-ha. Na co ho tam máš?" zeptal se poněkud stupidně černovlasý.
"Co myslíš, že dělám v koupelně, když ty a Kevin jdete pařit a já se vymluvím?" Joe zrudl.
"Fajn." Vlezl si zpět k Nickovi a položil tubičku vedle, než se přisál k Nickovým rtům. Nick se přes něho převalil a strhal z něho oblečení. Než se mohl pustit do laskání, Joe ho přetočil zpět na záda a vzal si lubrikant. Otevřel tubičku a trochu si vymáčkl na ruku.
"Na prsty. Musíš pomalu," zamumlal Nick, který ho pozoroval skrz přivřené oči. Joe kývl, tváře poněkud červené a rozetřel si chladný gel po prstech. Podíval se na svého brášku, ten jako na povel odtáhl nohy od sebe. Joe pohladil rukou Nickovo stehno, zatímco druhou se blížil k zamýšlenému cíli. Opatrně přiložil prst na otvor a jemně zatlačil proti prstenci svalů. Nick vzdychl a víc se mu otevřel, takže Joeův ukazováček v něm brzy zmizel. Oba dva zasténali. Joe se málem udělal, když jeho prst sevřely Nickovy horké svaly. Jestli se bude takhle svírat i kolem jeho penisu… Přivřel oči a pohnul prstem, Nick znovu zavzdychal.
"Přidej druhý," slyšel Joe radu a poslechl. Hnědovlásek se napnul, ale po chvilce se uvolnil a užíval si, jak Joe prsty hýbe, krčí je a roztahuje je od sebe. Nick prsty pevně sevřel a zatnul pěsti do povlečení.
"Stačí!" pronesl po chvilce rázně a Joe se zarazil.
"Dělám něco špatně?" Nick zvedl hlavu a podíval se na něho s překvapeným výrazem.
"Ne. Pojď do mě!" pobídl ho. Joe z něho opatrně vytáhl prsty a promazal si lubrikantem svůj penis, než se znovu uvelebil mezi Nickovýma nohama. Nick mu nohy omotal kolem pasu a jemným stisknutím ho pobídl, aby pokračoval.
Jakmile se špička jeho penisu ztratila v tom těsném horku, Joe ztratil hlavu. Přirazil a najednou byl v Nickovi celý. Jakmile se mu hlava jen částečně vyčistila, přitáhl si Nicka na svou hruď.
"Promiň, promiň, promiň," omlouval se vyděšeně. Nick ho pohladil po tváři, alkohol již dávno vyprchal.
"V pořádku, děláš to poprvé," usmál se, zhluboka se nadechl a uvolnil napjaté svaly. "Pokračuj," pobídl černovlasého a položil se na záda, přičemž setřel několik zrádných slz ze svých tváří.
Joe si ho změřil nejistým pohledem, ale když se okolo něho Nick sevřel, pomalu z bratra téměř vystoupil a přirazil zpět. Zasténal a chytil Nicka za ruku.
Začal přirážet a v tu chvíli by mu bylo jedno, kdyby si to do pokoje nakráčeli novináři a fotili je, ba i točili. Nevšiml by si jich. Na to byl ten pocit moc krásný. Přirážel nejdřív pomalu, po chvilce však čím dál rychleji, jak se hladina adrenalinu v jeho krvi zvyšovala a on se pomalu dostával k hranici šílenství.
"Hlaď mě," zasténal Nick a Joe poslechl. Sevřel Nickův úd, hladil ho v rytmu přírazů a mumlal nesmyslná slovíčka lásky.
"Oh, boože!" vykřikl a cítil, jak svého bratříčka plní důkazem své slasti. Nick se udělal chvilku po něm, celý se napjal a pevně se okolo Joeova ochabujícího penisu sevřel. Joe se vyčerpaně svalil na Nicka a chvilku jen oddechoval, ucítil Nickovy prsty ve svých vlasech.
"Víš, jsi můj brácha, můžeš mi tykat," zavrněl mu do ucha, když popadl dech.
Joe se uchechtl, vystoupil z něho a svalil se vedle. Natáhl se pro přikrývku, než s Nickem v náručí usnul.
Když se Joe ráno probudil, Nick byl celý omotaný kolem něho a hlavu měl zabořenou do jeho hrudníku. Černovlasý se usmál nad spícím bráškou a pak si uvědomil, co provedli.
"Sakra," sykl tiše a uvažoval, co má dělat. Do toho se začal Nick vrtět.
"Joey?" zamumlal rozespale a víc ho stiskl. Joe ho pohladil po tváři.
"Hm?"
"Nelituješ toho?" Nick se přes noc zase proměnil ze sebejistého svůdníka na jeho malého milovaného brášku. Joe zaváhal. Má říct, že toho lituje, aby s ním Nick už nepromluvil ani slovo? Nebo má říct pravdu, že nelituje, avšak za cenu, že budou muset svůj vztah tajit, jinak budou mít pěkný průšvih? Rozmyslel se během vteřiny.
"Samozřejmě, že ne," usmál se a políbil Nicka na temeno. Po chvilce se zvedl a zamířil do sprchy. Nick jako správný ocásek za ním. Navzájem se umyli, pak schovali ženské šaty a odešli dolů, kde na ně čekal Kevin. Ten si na ně z nějakého důvodu musel počkat, protože svou snídani už dojedl.
Propálil je pohledem a podal jim noviny.
"Nebudu se ptát, co jste dělali," pronesl klidně. Joe se podíval na noviny.
MÁ JOE JONAS NOVOU DÍVKU? Hlásal palcový titulek, pod nímž byla fotka jich dvou v restauraci, kdy Joe objímal Nicka kolem ramen a ten měl o něho opřenou hlavu. Vyžehlené vlasy mu částečně padaly do obličeje, tak nebyl poznat, ale stejně…
Nick se začervenal a sedl si ke stolu, zatímco se strašným zájmem nabíral vajíčka na svůj talíř.
Joe se uchechtl a četl si článek.
"Joe se se záhadnou dívkou objevil v nejmenované francouzské restauraci, kde se k sobě měli. Joe dívku objímal a ona se k němu tiskla. 'Vrkali jako holoubci,' uvádí host, který tam v tu dobu byl. 'Nikdy jsem pana Jonase neviděla vést si do hotelu dívku, až včera. To děvče se na něho lepilo a on ji objímal. Jako by k sobě byli přilepení,' svěřila se nám recepční hotelu, v němž skupina zůstává. Podle všeho šli spolu nahoru a strávili spolu noc. Nikdo dívku neviděl odcházet, ale je možné, že použila zadní vchod. Znamená tato aférka konec nadějí Joeových fanynek?" Dočetl, složil noviny a hodil je na stůl, než si klidně vzal toast.
"Nic mi k tomu neřekneš?" dožadoval se Kevin.
"Neříkal jsi, že se nebudeš ptát?" promluvil Nicholas poprvé od chvíle, co sešli dolů. Kevin po něm střelil pohledem, Joe se krátce zasmál.
"Nick má pravdu. A já dodávám, nechceš to vědět," mrkl na Kevina Joe spiklenecky. Kevin těkal očima od jednoho k druhému a všiml si, že Nickova levá a Joeova pravá ruka sjela pod stůl. Ti dva se pravděpodobně drželi za ruce.
"Fajn. Nechci to vědět," přiznal nakonec. Pak se zvedl. "Jen, ať se to nikdo nedozví," zaprosil, než odešel.
THE END
hug
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lan Lan | Web | 25. února 2011 v 18:37 | Reagovat

Do hajzlu ...
Tohle je úžasný :D Smála jsem se, no spíš chichotala, styděla se a plně si to užívala. Božský.
:)

2 Janiie Janiie | Web | 26. února 2011 v 9:07 | Reagovat

wow.. to bylo skvělý... úžasně vtipný a úžasně romantický... moc se ti to povedlo :-) ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama