Září 2011

Amnesia 1

30. září 2011 v 16:00 | Eliott Bouvier-Lefebvre Moon |  Amnesia
~ Téma: Simple Plan
~ Forma: er (překvapivě)
~ Žánr: romantika, slash
~ Pairing: Pierre Bouvier/Sébastien Lefebvre Pierre Bouvier/David Desrosiers
~ Warning: nadávky, AU, OOC, yaoi

Co se stane, když se vzbudíte a nevíte, kdo jste?


Simple Plan kapitolovky - rozcestník

28. září 2011 v 15:46 | Eliott Bouvier-Lefebvre Moon
Amnesia - FINISHED
Moje první kapitolovka na tomto blogu. A první kapitolovka na SP.
Povídka je AU, nevystupuje zde skupina a odehrává se to na střední škole.
Co se stane, když se vzbudíte a nepamatujete si, kdo jste?
Pairing: Pierre Bouvier/Seb Lefebvre, Pierre Bouvier/David Desrosiers

Díra - FINISHED
Moje druhá kapitolovka na tomto blogu i na téma SP.
Pairing: Seb Lefebvre/Pierre Bouvier

Když na střední školu, kde studují Pierre, Sébastien, Jeff, Chuck a Patrick nastoupí nová spolužačka Dee Desrosiers, trochu jim zamotá jejich životy.
Ale jak to je s onou půvabnou dívkou, která si s kluky tak rozumí?
Pairing: Pierre Bouvier/David Desrosiers

Kvůli sázce se Pierre, který nikdy nechtěl pracovat, stává učitelem na střední škole. Ale proč by on učil? Vždyť to nemá za potřebí. Stejně ty ztroskotance čeká zklamání, takže co...
Jenže jistý student si nedá pokoj, rád by zjistil, proč se k nim Pierre chová tak, jak se chová. Dokáže Pierre svým hulvátstvím onoho odvážlivce odradit?
Pairing: Pierre Bouvier/Sébastien Lefebvre

Korunní princ ostrovního království Pays Blanche je v ohrožení, když se jistý generál snaží převzít vládu nad královstvím. Proto ho International Royal Guard - mezinárodní organizace pro ochranu královských rodin - odveze z Pays Blanche do bezpečí, které mladý princ najde v domě jednoho z agentů. Ten má však svého syna v podobném věku. Jak ten bude reagovat na narušení běžného života?
Pairing: Pierre Bouvier/Sébastien Lefebvre, Pierre Bouvier/David Desrosiers, Frank Iero/Gerard Way

Když ne zrovna ideálně žijícího Gerarda seberou z ulice nějací muži a odvlečou ho do jakéhosi centra s tím, že on bude vlastně pokusný králík při sledování jejich subjektu, netuší, kam se dostal. Nejenže jeho život pro tyto lidi nemá žádnou cenu, dokonce potká člověka, pro kterého prakticky žádný život nemá cenu. A rozhodně by ho nenapadlo, že by se do tohohle člověka mohl snad zamilovat…
Pairing: Pierre Bouvier/Gerard Way, Frank Iero/Mikey Way

Sébastien Lefebvre po vystudování managementu potřebuje práci. Ozvou se mu z nahrávací společnosti Trap Records, že by mohl dělat asistenta Pierru Bouvierovi. Kdo je Pierre Bouvier? Jaký je rozdíl mezi popem a metalem? A proč jsou manšestráky špatné?
Pairing: Pierre Bouvier/Sébastien Lefebvre, Pierre Bouvier/David Desrosiers, Gerard Way/Frank Iero, Mikey Way/Sébastien Lefebvre, Joel Madden/Sébastien Lefebvre

Sébastien se z města přestěhuje na sever Kanady s celou rodinou kvůli svým plicím. Nenapadlo by ho, že najde přítele, dostane psa a zažije také dobrodružství.
Pairing: Pierre Bouvier/Sébastien Lefebvre

Kapitolovka ve spolupráci se Sandrou. Je celkem velká, takže jsme pro ni založily nový blog.
Trochu jiný pohled na život naší oblíbené skupiny. A vůbec, co se děje?
Pairing: Pierre Bouvier/Sébastien Lefebvre


Who wanna shower with me?

28. září 2011 v 13:41 | Eliott CrackerJack Keynes-Moon |  ONESHOTS - Simple Plan
~ Téma: Simple Plan
~ Forma: er
~ Žánr: slash, trocha romantiky
~ Pairing: Pierre Bouvier/David Desrosiers
~ Warning: yaoi, OOC (i když, kdo vlasntě ví, jací jsou)

Tahle povídka mi v hlavě harašila už ode dne, co jsem byla na jejich koncertě - 2. 9. Teď tu je, tak snad by mi někdo, kdo sem ještě chodí, mohl okomentovat mou snahu :)


Best night of my life

4. září 2011 v 2:05 | Eliott CrackerJack Keynes-Moon |  MY DEAR DIARY

BEST NIGHT OF MY LIFE!

Hádám, že ne každý ví, co se 2. 9. dělo v pražské Incheba areně. Dorazila nejlepší skupina na světě…pro mě nejlepší. SIMPLE PLAN.

Investice 590 korun a hodinové čekání se vyplatilo, když moji milovaní Kanaďané nastoupili na podium se svým "Shut up!". Nebylo tam nic jako při koncertech prominentních hvězdiček, co k antré potřebují postroj, na němž by se spustily na podium. Oni prostě PŘIŠLI A ROZTOČILI TO.
Pierre zněl stejně skvěle jako z CD ne-li líp, celý to ještě prokládal různými vtipy, narážkami a gesty. KDYŽ SI RUKOU PŘEJEL OD KRKU AŽ K ROZKROKU, MÁLEM TO SE MNOU SEKLO.
Hráli snad všechny písničky, co od nich zbožňuju, rozbouřili nás natolik, že se nevědělo, čí hlas patří komu.
Na konci mě hlasivky bolely, dlaně jsem měla rudé, nohy mi skoro upadly. Ale nešlo přestat zpívat, tleskat, skákat. V ŽILÁCH mi kolovala HUDBA.
Pierrovo "Děkuji, že jiste prisli," "Miluju vas," "Praha je so krasna" a finálně "kocicka" mě málem poslalo k zemi.
Stejně tak "You guys are makin me SOOO HORNY," "You are SEXY,".
Nejde neobdivovat, jak snadno přiměl nás všechny, abychom NÁSLEDOVALI jeho zpěv a výskot, abychom skákali a tleskali. Ohýbal nás jako vosk, bylo to dokonalé. A zaplnilo to mou hlavu myšlenkami na Simple Plan slash.
Vidět skupinu, o které přemýšlíte a čtete, NAŽIVO, to je zážitek k nezaplacení. Ještě lepší je zjištění, že vaši zbožňovaní nejsou nijak nafoukaní, že jen nepřijdou, neodehrajou a neodejdou. Ne. KOMUNIKUJÍ.
A ačkoliv všechno bylo dokonalé, osvětlení, ozvučení, oni, nejhezčí bylo, když Pierre zůstal sám na TEMNÉM podiu a pouze s AKUSTICKOU KYTAROU odezpíval "Everytime" a pak "Perfect," k jejímuž závěru se připojili ostatní - Sébastien, David, Jeff a Chuck.
Měla jsem SLZY V OČÍCH a jsem ráda, že jsem si odvezla ZÁŽITEK NA CELÝ ŽIVOT + triko s potiskem Simple Plan.
A k tomu, že na vás "kašlu". Lidi moji, přes půl prázdnin jsem strávila psaním kapitolovky. Jenže když jsem dosáhla 40 stran, odešel mi harddisk.
Notebook mám sice už spravený, ale jak vás asi napadlo, data jsou pryč. Takže můžu začít od nuly. Ale slibuju, že brzo určitě něco přidám.
Zatím,
Vaše Eliott Moon.