Červenec 2015

Anniversary

26. července 2015 v 11:42 | Eliott Bouvier-Moon |  ONESHOTS - Jiné FF

~ Téma: Percy Jackson and the Olympians (books)
~ Forma: er
~ Pairing: Percy Jackson/Nico di Angelo
~ Warning: Real World AU, OOC, 18+


Nová povídka

3. července 2015 v 15:05 | Eliott Bouvier-Moon |  MY DEAR DIARY
Hey there, everyone.

Ano, ještě stále jsem neumřela, ačkoliv blog bohužel vypadá, jako bych již byla po smrti. Přiznám se, že se školou a "menším" blokem se povídky netvoří zcela nejlépe.


Nicméně, možná jsem se zmiňovala o dalším projektu, který máme v plánu se Sandrou. Pokud ne...tak se zmiňuju teď. Jedná se o podobnou věc, jako byla naše Baby, let's get married, pro kterou jsme vytvořily společný BLOG.

Teď jsme "zkolaudovaly" další z naší společné tvorby, tentokráte povídku, která se odehrává ve světě Harryho Pottera, ale hlavními hrdiny jsou postavy z Marvel Cinematic Universe - takže jednoduše: Avengers v Bradavicích!
Povídka se jmenuje Taming the Beast a můžu prozradit, že nepůjde o krocení jen jedné postavy. Jak je již naším stylem, bude v ich-formě - já píšu úžasného a skromného Tonyho Starka, Sandra svou obvyklou kurzívou neméně skvělého, ale lehce skromnějšího Bruce Bannera (takže ano, Hulk se objeví).
Došlo k různé úpravě pozadí postav, ale charaktery zůstaly stejné (z větší části, především tak, jak je cítíme my). Tonyho obloukový reaktor se tam neobjeví a mimozemšťany taky můžete vyloučit.

První kapitola přibyde 1. 7. 2015 v 15:00 (ano, správně, článek byl přednastavený na předevčírem, ale blog nějak zlobil), od té doby bude přibývat ve stejnou dobu každé tři dny. A nebojte se, chvilku vydrží.


Nechci prozrazovat detaily ani podstatu, ale předem můžu varovat, že snad každá kapitola je spíš 18+ a figurují tam různé kombinace párů. Pokud Vás zajímá, jak jsme tohle téma zpracovaly, jen se podívejte.

Povídku najdete ZDE + dám odkaz do menu.Na případné komentáře se těším já i Sandra.

See ya,
Eliott

PS: ano, snažím se psát, a doufám, že brzo sem budu moct dát něco i sama za sebe.