Dance With Me 14 - THE END

5. března 2016 v 15:30 | Eliott Bouvier-Moon |  Dance With Me
~ Téma: Simple Plan
~ Forma: er
~ Pairing: Pierre Bouvier/Sebastien Lefebvre, Pierre Bouvier/David Desrosiers
~ Warning: Not a band AU, OOC, cross-dressing
Tentokrát otevřela dveře Anne. Měla na sobě zástěru a vypadala velice překvapeně, že Pierra vidí.
"Ahoj. Potřebuješ něco?" zeptala se přátelsky.
"Zdar. Rád bych se na chvilku stavil u Seba, jestli to nevadí." Anne už od pohledu viděla, že Pierre nebyl zvyklý se takhle někoho doprošovat.
"Je nahoře," věnovala mu úsměv a zamířila zpátky do kuchyně, kde asi vařila večeři. Pierre si vzal taneční boty, které s sebou přinesl spíše ze zvyku, sundal si mikinu a vyrazil ke schodišti, které vedlo do podkroví. Tiše otevřel padací dveře a vykoukl. Seb si pro změnu zkoušel latinu. Znovu rumbu. Měl na sobě jakési tmavě fialové šaty do půl stehen s rozvířenou sukní. Pierre se uculil a tiše zamířil k Sebovi. Seb sice stál před zrcadlem, ale měl zavřené oči - asi aby se mohl lépe soustředit. Toho Pierre využil k tomu, aby se tiše dostal až těsně k němu. Lehce se zarazil, počkal, až se k němu Seb správně natočí a lehce ho přitiskl k sobě tak, jak to bylo v choreografii. Samozřejmě, v tu chvíli Seb naprosto ztuhl a otevřel oči dokořán.
"P-Pierre!" vyhrkl překvapeně. Pierre se uculil.
"No tak, baleríno, víš, že jsem tě chtěl vidět tančit," prohlásil lehce chraplavě. Seb zamrkal, ale nevyvlékl se z Pierrova sevření. "Tak pojď," pobídl Pierre Seba a začal s prvním krokem. Už to jednou zkoušeli, ale Pierre věděl, že se nedostali tam, kam chtěl. Proto se rozhodl projít celým tím procesem znovu - aby Seba znovu přiměl se uvolnit.
Stejně jako ze začátku Seb chvíli dělal zcela prkenné kroky. Ale tentokrát se začal uvolňovat rychleji. Pierre prakticky cítil pod rukama, jak se Sebovo tělo ze ztuhlého prkna mění ve svou pružnou formu. Po chvilce zjistil, že Seb má zavřené oči a že zcela bez zaváhání následuje Pierrovo vedení - ať si Pierre choreografii měnil, jak chtěl, od Seba nevzešla jediná námitka. Jeho tělo se vlnilo tak, jak ho Pierre vedl. Propínal se proti Pierrovi, jak si to písnička žádala. Ani jednomu z nich nevadilo, že písnička hraje už po několikáté. Seb si možná ani nevšiml, protože byl zcela pohlcený tancem. A Pierre…Pierre byl zcela zabraný do pozorování Seba - Seb se očividně zcela přestal hlídat a jeho tělo se pohybovalo v souznění s rytmem tak…téměř erotickým způsobem, o kterém se Davidovi nemohlo ani snít. A nejúžasnější na tom bylo, že Seb neměl ani tušení, že něco takového dělá - že v Pierrovi dokáže probudit takový…údiv, vzrušení… Pierre Seba držel jen pravou rukou, zatímco tou levou mu vyjel po těle k tváři. Seb se mu do dlaně lehce opřel a bez námitek se nechal přitáhnout k Pierrovi. Pierre ho lehce políbil na rty. Když Seb nic nenamítal, jemně jazykem olízl Sebův spodní ret, než ho jemně sevřel mezi své rty. Seb tiše vydechl, když se Pierre pomalu odtáhl. Pokryl polibky Sebovy tváře a zarazil se u Seba na krku, kam zabořil obličej a chvilku jen vdechoval Sebovu vůni. Nevěděl, co přesně z něj cítil, ale bylo to příjemné…něco jako ovoce a čokoláda… Pierre Seba přitiskl k sobě a lehce ho políbil na krk.
Po chvilce si všiml, že Seb si na věšáček pověsil župan od Pierra. Pobavilo ho to, ale nekomentoval. Jen ho popadl, položil na zem a položil Seba na něj. Sám si lehl vedle něho a vzal Seba za ruku. Seb se přetočil na bok a lehce se stulil blíže k Pierrovi. A pak začal povídat. Mluvil o věcech, které ho jen tak napadly, co dělal ve škole, co Anne vaří, proč vlastně má rád tanec… A Pierre, ačkoliv rozhodně nebyl dobrý posluchač, poslouchal.
***
Zatímco Pierre se Sebem se sbližovali a Pierra bral Seba na rande do všech možných míst - od restaurace přes další kino po arkády - blížil se termín jejich soutěže.
Anne s nimi dřela, prakticky nedovolovala Davidovi flirtovat s Jeffem a opravovala každou chybičku, kterou na nich našla.
Taky se začala věnovat šatům - Pierre dostal obyčejný oblek, ale David měl dvoje šaty - jedny třásňové, ty na cha chu, černé, ty na rumbu byly také černé, ale delší a s tygřím motivem, se sukní, která vypadala jako stvořená z černých a měděných průsvitných šátků. Anne je upravovala pro Davidovu postavu, zatímco Jeff dohlížel na Pierra a Seba. Cokoliv měl mít na sobě Seb, Pierre nevěděl, protože to Anne asi upravovala doma. Když se Seba ptal, ten jen lehce zčervenal, ale neřekl mu nic kromě toho, že to je tajemství.

***

"Ohromně ti to sluší," zamumlala Louise.
"Mami, víš, že mi nemáš lízt do pokoje," ohradil se Pierre nepříjemně. Nesnášel to a jeho matka to věděla, přesto mu tam vlezla.
"Promiň. Jen jsem ti přinesla boty. Naleštila jsem ti je," usmála se na něho. Pierre přejel očima z jejího obličeje na taneční boty, které svírala v ruce.
"Díky," kývnul. "Polož je tady na skříňku," pobídl ji. Díval se na sebe v zrcadle - byl čerstvě oholený, umytý, dokonce si i lehce upravil vlasy. Na sobě už měl tmavé kalhoty i lehkou košili, zbytek si hodlal vzít až na místě. Ale vypadal popravdě poměrně dobře - líbil se i sám sobě.
"Pojedeme na tu soutěž spolu?" zajímala se Louise.
"Ne, slíbil jsem Sebovi a Anne, že je vyzvednu - očividně by se Sebova a Davidova garderoba nevešla do jejich autíčka…" cukl rameny.
"Aha, dobře, tak já přijedu sama. Ale ty už bys asi měl vyrazit, ne?" pobídla ho lehce.
"Jasně, jasně…" Pierre si přes sebe hodil svou koženou bundu, zkontroloval, že má všechno, co potřebuje, a vyrazil k Jeepu. Během chvíle zastavil před domem Anne a Seba a zatroubil.
Anne a Seb vyšli z domu - Anne měla na sobě jedny ze svých elegantních šatů, zatímco Seb měl obyčejné džíny a mikinu s klokankou. Anne měla přes rameno přehozené pytle na oděvy, které uložila do kufru, než se usadila na zadní sedadlo, zatímco Seb už se prakticky automaticky usadil vepředu.
"Ahoj," zamumlal Seb. Pierre se k němu lehce naklonil, vzal ho za ruku a vtiskl mu lehký polibek na klouby ruky. Anne zamrkala, ale nekomentovala to. Jen jí přišlo zvláštní, že zrovna Pierre by se choval takhle…něžně. Ale očividně Sebova přítomnost měla určitý vliv a dokázala obrousit Pierrovy ostré hrany.
"Nervózní?" zeptal se Pierre. Viděl, jak je Seb lehce bledý a vypadal, jako by mu bylo špatně.
"Ty ne?" Ve skutečnosti Pierre byl nervózní, celkem hodně. Jedna věc bylo tančit v soukromí školy, druhá před někým jiným než jen před Davidem, Anne a Jeffem. A samozřejmě, Pierre se nikdy za nic nestyděl, jen…bylo to zvláštní.
"Ne," zalhal. Lehce nervózní byl, ale Sebovi by neprospělo vědět, že v tom nebyl sám. "Tak se připoutejte, ať nedorazíme pozdě…" protáhl.
S Davidem se setkali v šatně. Měli pro sebe vyhrazenou celou jednu místnůstku, což však bylo Pierrovi málo platné, protože jakmile si oblékl kalhoty, Anne ho vyhodila čekat ven. Takže se Pierre akorát procházel po prostorách a prohlížel si veliký taneční parket. Věděl, že jich tam bude několik párů, a parket by měl být dost velký, aby se navzájem nepletli. Taky věděl, že nejdřív budou tančit foxtrot, pak cha-chu, rumbu a waltz. Přišlo mu to zvláštní, ale Anne mu vysvětlila, že pořadatelé chtějí začít a ukončit oddíl klasickým tancem. Děti už skončily a právě teď se dokončovala kategorie do patnácti let. Pierre věděl, že po nich půjdou dospělí. A soutěž profesionálů se konala až další den. Anne Pierrovi vysvětlovala, že se rozhodčí střídali, aby nebyli unavení a otrávení, což podle něho byl rozhodně dobrý nápad.
"Sakra, co jim tak dlouho trvá?" zavrčel Pierre potichu. Na řadu měli přijít asi za pět minut a Seb nikde.
"Tady jsi," odchytila si ho Anne. "Pojď, Seb čeká," pobídla ho a postrčila ho směrem, kde už se řadily páry. Bylo jich šest a muži z páru měli na zádech připíchnuté číslo - sám Pierre tam měl číslo 4.
Uvažoval, kde přesně je Seb, když se k němu otočila štíhlá dívka v čistě bílých šatech. Korzet byl pošitý perleťovými korálky, přes které se křížila bílá šerpa a tři menší proužky bílé látky. Splývavou sukni dole lemovala…jakási kožešina, nebo chlupatina. A po chvilce si Pierre uvědomil, že to není žádná dívka, nýbrž Seb. Anne mu provedla cosi, co vytvořilo jakousi iluzi ženského pasu, sčesala mu jeho krátké vlasy tak, že to připomnělo spíše dívčí účes, dozdobila čelenkou a nějakým tím make-upem. Pierre si byl jistý, že ten, kdo to nevěděl předem, nepozná, že Seb není dívka.
Seb si rukama nervózně uhladil sukni, díky čemuž si Pierre konečně, že cípy sukně byly připevněny k jakýmsi náramkům, které měl Seb na zápěstích. Pierre už to několikrát viděl ve videích, na která - tajně - koukal jako součást přípravy. Díky takovémuto připevnění se sukně točila a vířila.
"Ehm…co-co myslíš?" zeptal se tiše. Pierre potřásl hlavou, aby se trochu vzpamatoval.
"Že ti to moc sluší, baleríno," zamumlal stejně tiše a nabídl Sebovi rámě. Seb se ho vděčně chytil.
"Tobě to taky moc sluší," usmál se na něho. Pierre si odfrkl. Pochyboval, že by mu sako s frakem nějak extra slušelo, ale pokud se to Sebovi líbilo…
"Děkuju," usmál se na Seba a odmávl Anne, která se jim pokoušela nacpat několik rad na poslední chvíli. Věděl, že víc se už nenaučí, a nechtěl, aby Seb ještě více znervózněl. "Tak pojď," pobídl Seba, když se páry před nimi začaly řadit na parket. "Zvládneme to," dodal. Seb nejistě kývl.
Hlavní hodnotící zahájil soutěž velkými slovy, která se Pierre snažil neposlouchat. Snažil se taky nemyslet na to, že tam někde sedí jeho matka a pozoruje to - ona si to nedala vymluvit. Celkem se mu ulevilo, když hudebníci spustili první tóny I wanna be loved by you a on se už musel soustředit jen na Seba. Seb lehce klopýtnul při druhé figuře. Pierre jemně stiskl jeho dlaň, aby ho uklidnil, než Seba vedl dál.
Vzápětí prakticky zapomněl, že jsou na soutěži. Parket se proměnil v půdu u Seba v domě a oni prostě tančili spolu, jak se často stávalo. Dalo mu ohromnou práci neměnit kroky - z nějakého důvodu věděl, že by se měl držet choreografie, takže improvizoval jen asi třikrát, tři menší změny. Seb ho následoval bez váhání a nechal se vést. Když hudba skončila, zastavili se ve správné pozici, uklonili porotě a zamířili za ostatními pryč.
Pierre měl krátkou chvíli na to, aby se napil, vyměnil své sako za kratší, bez šosů, než se k němu přitočil David. Ten měl vlasy podobně střapaté jako na vystoupení v klubu. Na sobě měl krátké třásňové šaty a oči orámované černou tužkou se k nim hodil, červená rtěnka, která by na Sebovi vypadala děsivě, u Davida vypadala děsivě sexy. Pierre poznal, když byl někdo sexy, vyhledával to. A věděl, že ne před tak dlouhou dobou by po Davidovi nejraději skočil, zatímco teď…vzpomněl si na Seba, který dokázal roztáhnout nohy a bez problému se hrudí položit na zem, což vypadalo…úžasně. Na Sebovi bylo asi nejvíc sexy to, jak si svou přitažlivost neuvědomoval, nestrkal ji nikomu do obličeje jako David… A Pierre si uvědomil, že takováhle přitažlivost je právě něčím, co je mnohem hezčí.
"Tak do toho, tygře. A ne, že mi to zkazíš," zazubil se na něho David, když hudebníci začali hrát Let's get loud.
"Nezkaž to ty mně…abych se nenaštval," prohlásil Pierre pobaveně a divoce Davida roztočil, což byl počátek jejich choreografie. Tanec s Davidem byl náročnější v tom stylu, že Pierre musel víc hlídat, co se děje. Seb ho následoval bez námitky a nedopouštěl se chyb - kromě toho prvního škobrtnutí na začátku. David…David se - oproti Sebovi - dopouštěl mnoha chyb, které Pierre musel hlídat a maskovat. Nakonec byl ale s jejich tancem poměrně dost spokojený.
David se odběhl převléct do svých tygrovaných šatů na rumbu, zatímco se Pierre stihl napít.
"Davidovi to slušelo," zamumlal Seb.
"Tobě víc," zapředl Pierre, věnoval Sebovi krátký polibek, než Anne Seba odtáhla, aby se sám převlékl na waltz, který měl být hned po rumbě.
Když Pierre začal vést Davida v rytmu Golden Eye, nemohl si pomoct, ale vzpomínal na to, jak na tu samou melodii tančil se Sebem u nich v podkroví. Popravdě, po dvou tancích s Davidem, obou náročných, se už těšil na to, jak bude tančit se Sebem.
Vzal si zase sako se šosy, otřel si obličej a pořádně se napil. Vzápětí k němu přiběhl Seb v ještě hezčích šatech. Nahoře byla jejich bílá látka vyšívaná modře a sukně přecházela z bílé ve světle modrou. Šaty byly pokryté výšivkami a malými korálky. Sebovy paže byly zakryté bílo-modrými rukávy z jemné látky. Jakmile ho Pierre začal vést v rytmu Dark Waltz, látka vířila kolem nich a dodávala Sebovi přímo na éterickém vzhledu. V lehce matném a tlumeném světle, které pokrývalo sál, vypadali všichni trochu tlumeně, trochu étericky, ale Seb vypadal naprosto nádherně. Opíral se o Pierra, kdy měl, a nesl se ve chvíli, kdy ho Pierre pustil, aby provedli několik figur každý zvlášť. S o to větší potřebou si ho pak Pierre přitáhl zpět k sobě. Nejvíce se těšil a zároveň obával momentu, kdy měl Seba unést na jedné paži, když se drobnější chlapec prohnul a Pierre s ním udělal půlkruh, než ho ze záklonu vytáhl zpět k sobě. To už se jejich tanec pomalu blížil ke konci. Hlas zpěvačky je dovedl k posledním několika krokům, které skončily se Sebem něžně přitisknutým k Pierrově hrudi. A Pierre nemohl odolat, sklonil se k Sebovi a políbil ho. Jemně, jako kdyby to do choreografie patřilo. Seb se na něho zadíval lehce zamlženýma očima, než se usmál. Pak se oba uklonili porotě a opustili parket. Porota se potřebovala radit o bodech, což jim všem dalo dobrou čtvrt hodinu na to, aby si trochu odpočinuli.
"Byli jste úžasní!" vyhrkla Anne, která se k nim přihnala. "Tedy, ten polibek sis mohl odpustit, Pierre, ale jinak…"
"Vážně si to myslíš?" zeptal se Seb nadšeně. Pierre se za polibek neomlouval. Popravdě, ocitl se tak trochu v transu, za to mohla ta hudba, ale toho polibku nelitoval. On ho prostě musel políbit.
"Jistě. Možná bylo pár lidí lepších, ale…" Anne je oba radostně objala. Po chvilce se tam objevil David.
"Až nás vyvolaj jako výherce, půjdem všichni tři, ne?" zeptal se rozzářeně. Pierre protočil oči. Ačkoliv si myslel, že tančili dobře, podle jeho názoru to nebylo tak dobré, aby vyhráli.
"Samozřejmě, že pokud vás zvolí, půjdete spolu. Teď si hlavně běžte nastoupit mezi ostatní. Všichni tři, Pierre uprostřed," popohnala je Anne. Došli mezi ostatní spolu a Pierre ignoroval pošťuchování ostatních. Stejně tak ignoroval i řeči o tom, jak byli všichni úžasní a další kecy. Začal dávat pozor až ve chvíli, kdy se dostali k vyhlašování.
Na třetím místě se usadila nějaká pěkná zrzka s nudně vypadajícím klukem s blond vlasy v culíku. Pierre si je vybavoval, netančili nijak zle. Dostali jakousi sošku, květiny a šek na taneční vybavení.
"Na druhém místě se poměrně těsně za prvním umístil pár…respektive trojice číslo 4!" oznámila jedna z porotkyň.
"To jsme my!" vyjekl David. Vzápětí už zaraženého Pierra a tumpachového Seba táhl pro ocenění. Dostali šek na nějakou sumu, květiny i několik sošek. Pierre tomu nemohl uvěřit, oni se umístili! Úplně prošvihl, kdo je porazil, místo toho se objímal s Davidem a Sebem.
Když oficiality skončili, zamířili k šatnám, aby se převlékli do normálního. Sice měli k dispozici sprchy, ale vzhledem k tomu, kolik lidí se do nich cpalo, se rozhodli, že radši počkají domů. Seb s Davidem se odlíčili, zatímco Pierre si navlékl volné džíny, sbalil si věci a šel počkat na chodbu.
"Wow, chlape, to bylo boží!" vyhrkl Chuck, který se k němu přihrnul.
"Co tu děláš?!"
"No, chtěl jsem vidět, jak ti to vyjde, když už ses konečně pochlubil s tím, co furt děláš…" pokrčil Chuck rameny. Pierre se s ním krátce objal.
"Dík."
"Není za co. Uh…měl by ses omejt, smrdíš…" zahučel pak.
"Milý, no…jsem po výkonu…" protočil Pierre očima.
"Nicméně, já půjdu. Ty asi budeš slavit, tak se uvidíme…" pousmál se a zamířil pryč.
"Co, půjdem pařit?" zeptal se David, když vyletěl ze šatny. Na sobě měl své obvyklé upnuté oblečení a z make-upu si nechal jen linku kolem očí.
"To víš, že jo…" zasmál se Pierre.
"Jo…jasně, ty povezeš Anne a Sebíka domů…" zasmál se David. Byl ve skvělé náladě. "Máme se sejít v pondělí v dobu, kdy jsme trénovali," připomněl Pierrovi. "Měj se."
Po chvíli se objevili Seb s Anne. Sebův obličej byl lehce začervenalý od toho, jak z něho Anne stírala make-up, ale zeširoka se usmíval.
"Pojď, vezmu ti ty věci," nabídl se Pierre. "Měl bych tě odvézt domů, beztak máš po večerce," popíchl ho.
"Odvezeš ho? Já musím zůstat na zbytek, ale Seb je unavený…" usmála se Anne. Trochu se bála nechat Seba samotného s Pierrem, ale musela tam zůstat a doufala, že Pierra nenapadne nějaká hloupost.
"Jasně," usmál se Pierre. Popravdě, byl rád, že s nimi Anne nebude moci probírat žádné jejich chyby a podobně.
Pomohl Sebovi odnést věci domů a zarazil se v kuchyni.
"Tančil jsi skvěle," zamumlal Seb nesměle a zadíval se na Pierra.
"To ty taky, baleríno," usmál se Pierre něžně a přitáhl si Seba blíž.
"A…co bude teď? Chci říct, už nemusíš chodit na hodiny a…" Nevěděl, jak to vysvětlit, ale z nějakého důvodu se šíleně bál, že se Pierre rozhodne, že když už nikam nemusí, skončí všechno, co bylo mezi nimi.
"No…než s tím vším skončím," usmál se na něho Pierre křivě, "chtěl bych se pořádně naučit ty tance, které Anne kvůli soutěži zanedbávala. Jen tak se mě nezbavíš, baleríno," vydechl Sebovi do ucha a krátce, něžně ho políbil. "Musíš být ztahaný jako kotě. Měl bys jít spát…" Ve skutečnosti byl asi nejunavenější Pierre, který tančil všechny čtyři tance, ale viděl, že se Seb sotva drží na nohou. Ten, jako by chtěl dokázat pravdivost Pierrových slov, ze široka zazíval. Ale nešlo přehlédnout, že se celý poněkud rozzářil.
"Uhm…"
"Vidíš. Mazej si lehnout. Uvidíme se v pondělí?" nadhodil Pierre lehce, zatímco mu věnoval další polibek - na dobrou noc. Seb razantně kývl.
"Uvidíme."


Snad se povídka líbila, otevřený konec jsem nechala naschvál. Jediné, co můžu prozradit, je to, že se David po soutěži ještě trochu soukromně zapotil s Jeffem...
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 šárka šárka | 5. března 2016 v 17:17 | Reagovat

úžasný závěr : D já bych tedy klidně četla ještě dál, ale takhle je to stejně super : ) děkuji za tuhle skvělou povídku

2 market market | 11. dubna 2016 v 11:23 | Reagovat

Nádherný, sice škoda, že je už konec, ale je to fakt povedené. Moc děkuji za možnost si povídku přečíst. Čekala jsem, jestli náhodou to Pierre nějak nezkazí ten jejich začínající vztah, ale překvapil mě. Fakt moc pěkná povídka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama